Popis

Popis hotelu Isola Rossa

Popis zájezdu

Apartmány Isola Rossa STANDARD a PLUS se nacházejí přímo ve městečku Isola Rossa na severním pobřeží Sardinie. Městečko leží na malém mysu vybíhajícím do moře. Jméno dostalo podle barvy červených skal. Dominantou města je španělská věž z 16. století a turistický přístav. V centru města a na severním okraji města je písečná pláž, jižně od města je skalnaté pobřeží s mnoha zálivy. Nejbližší větší město je Castelsardo, které je vzdáleno asi 30 km, a které má krásné historické centrum s výhledem na ostrov Asinara. Apartmány jsou od moře vzdáleny 50-250 metrů (závisí na přesné poloze). Většina apartmánů byla vystavěna v posledních pěti letech. Apartmány jsou umístěny buď v přízemí, nebo v 1. patře. Apartmány PLUS mají garantovánu menší zahrádku či verandu.
Vzdálenost
od moře: 50 – 250 m

Ubytování

apartmán - BILO 2 – apartmán pro 2 osoby – ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a koupelna.
BILO 4 – apartmán pro 4 osoby – ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou a koupelna.
TRILO 4 – apartmán pro 4 osoby – ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma oddělenými lůžky (nebo palandou), obývací pokoj s kuchyňským koutem a koupelna.
TRILO 6 – apartmán pro 6 osob – ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma oddělenými lůžky (nebo palandou), obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou a koupelna.
QUARDI 8 – apartmán pro 8 osob – dvě ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma oddělenými lůžky (nebo palandou), obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, koupelna.

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.

Hotely Sardinie