Ivando Hotel

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Drvenik

5/5

Hotel Ivando

    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Drvenik
Číslo zájezdu: 2 615 923
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Hotel Ivando

Hotel se nachází v Drveniku - Gornja Vala. V roce 2015 prošel objekt kompletní renovací. Celková jeho kapacita je 55 lůžek (20 pokojů). V hotelu je i výtah. Ubytování je možné ve dvou-, tří- a čtyřlůžkových.

Drvenik je turistické letovisko na Makarské riviéře, vzdálené asi 30 km od Makarské. Nachází se mezi strmými útesy pohoří Biokovo a pobřežím s krásnými plážemi. Obec je rozdělena do dvou zátok - Donja Vala a Gornja Vala. Historie Drvenika sahá daleko do minulosti. Na návrší severně od obce jsou zříceniny věží s hradbami ze sedmnáctého století. Drvenik nabízí mnoho možností k rekreaci v přírodě.

PLÁŽ: 80 m, oblázkovÁ pláž, kde najdete i místa ve stínu pod borovicemi 

STRAVA: polopenze v ceně, snídaně: kontinetální snídaně formou bufetu večeře: výběr ze 3 jídel, polévka, salátový bufet, dezert

UBYTOVÁNÍ: Klimatizované dvoulůžkové, třílůžkové nebo čtyřlůžkové pokoje v námořnicko-starodalmátském dekoru s velmi pěkným vybavením a zařízením, s vlastním příslušenstvím. Na pokoji je SAT/TV, minilednička, trezor, fén, telefon, Wi-Fi, balkon s částečným pohledem na moře. U třílůžkového a čtyřlůžkového pokoje může být třetí a čtvrté lůžko formou rozkládacího křesla.

Destinace

Městečko Drvenik se rozkládá v úpatí pohoří Biokovo v nejjižnější části Makarské riviéry. Vysoký počet slunečních dnů, středomořská vegetace, charakteristická pro Dalmatské pobřeží, kouzlo zátok s oblázkovými a skalnatými plážemi a průzračné moře přímo vybízí ke strávení klidné dovolené. Rušný společenský život nabízí větší letoviska Makarské riviéry ( Makarska - 25 km, Podgora - 20 km , Gradac - 15 km ). Pro výlety na okolní ostrovy Hvar, Korčula, Mljet se nabízí doprava trajekty přímo z městečka Drvenik.

Základní cena zahrnuje

 • ubytování na 7 nocí
 • polopenze

Základní cena nezahrnuje

 • pojištění
 • doprava
 • pobytová taxa: 1,3€ / osoba / den
 • příplatek z oběd: +15€ / osoba
 • Pokoje jsou s balkonem a s pohledem na moře.
Polopenze:
 • snídaně: kontinetální snídaně formou bufetu
 • večeře: výběr ze 3 jídel, polévka, salátový bufet, dezert
 • parking
 • WiFi

Informace o zájezdu

Pořadatel: Atlantika, spol. s r.o., IČ 25332040.
Název hotelu dle pořadatele: Hotel Ivando ****
Lokalita dle pořadatele: Střední Dalmácie, Drvenik

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Ivando Hotel ****
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 615 923
dnes zavřeno

Hodnocení

22. nejlepší hotel v destinaci Střední Dalmácie

5/ 5 13 recenzí

Rogerska září 2020 Ivando. Dovolená snů... celá recenze

Peťa srpen 2020 Dovolená v Drveniku. Hotel Ivando je menší hotel rodinného typu. Městečko je rozděleno na dvě části Dolní a Horní Vala, hotel se nachází v Horní Vale. ... celá recenze

Ludmila Hladká červenec 2019 Hotel Ivando. Krásná dovolená, skvělé ubytování,, pokoje velké, nové,. čisté. Strava výborná, Moře krásné čisté, pár metrů, doporučuji. ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Chorvatsko - více informací

Nezávazná objednávka

Hotel Ivando
    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Drvenik

Cena
18 790 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 615 923

Pobyt

osoba na pevném lůžku
2
18 790 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dospělý
2
550 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dítě do 18 let
0
340 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč