50 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Kleopatra Alis Hotel ***

Poloha

Hotel se nachází 1 km od centra města Alanya. Mezinárodní letiště je vzdáleno 110 km.

Vybavení Hotelu

Hotel nabízí klientům 24h recepci, lobby s možností připojení WIFI zdarma, hlavní restauraci, bar v hotelu, venkovní bazén, lehátka a slunečníky zdarma, společenskou místnost s TV, internetovou kavárnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), možnost nákupu v okolí hotelu. Trezor k dispozici na recepci (za poplatek).

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, individuální klimatizací, satelitní TV, telefonem a balkonem.

Pláž a plážový servis

Kleopatřina písčito-oblázková pláž 50 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Plážové osušky k dispozici za poplatek.

Sport a Fitness

Plážový volejbal, šipky. Za poplatek – vodní sporty na pláži.

Stravování

All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Místní alkoholické (víno, gin, vodka) a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů a restaurací.Snídaně: 07:30 – 09:30Oběd: 12:30 – 14:00Večeře: 19:00 – 21:00 Bary: 10:00 – 22:00Za poplatek – importované a lahvové nápoje, fresh juice, turecká káva a zmrzlina.

Pro děti

Dětské hřiště.

Poznámka

Cenově zvýhodněné pobyty pro děti: 1. dítě do 12,99 let POBYT ZDARMA. Max. obsazenost standardního pokoje: 3 nebo 2+1.Rodinný pokoj není k dispozici. Max. obsazenost SNGL pokoje 1+1.

Alanya

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Alanya