250 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Kolymbia Sun ***

POLOHA

Hotel se nachází v centru letoviska Kolymbia, cca 220 m od písčito-oblázkové pláže (lehátka a slunečníky za poplatek). Výhodná poloha mezi městy Rhodos a Lindos umožňuje podnikat různé výlety. Do těchto měst je dobré spojení místními autobusy, zastávka je nedaleko hotelu. Letiště je vzdáleno cca 27 km.

POPIS:

Jednopatrový rodinný hotel postavený v řeckém stylu svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, bar u bazénu, TV koutek, internetový koutek a pěkný bazén s oddělenou částí pro děti (lehátka a slunečníky zdarma).

POKOJE:

Klimatizované pokoje (klimatizace za poplatek cca 6 EUR na den) jsou vybavené koupelnou s vanou nebo sprchou a WC, vysoušečem vlasů, SAT-TV, telefonem, bezpečnostní schránkou, miniledničkou, balkonem nebo terasou. Na vyžádání je možno zajistit zdarma dětskou postýlku. Některé pokoje mají možnost připojení na internet.

SPORT A ZÁBAVA:

Hotel pro své hosty pořádá jednou za dva týdny řecký večer. Přímo v hotelu si můžete zahrát zdarma stolní tenis a volejbal, za poplatek kulečník. Pro děti je zde malé hřiště. Na pláži nabídka vodních sportů.

STRAVOVÁNÍ:

All Inclusive.

ALL INCLUSIVE:

Snídaně (07.00-09.30), oběd (12.30-14.00) a večeře (19.00-21.00) formou bufetu. Lehký snack během dne – např. sušenky, sýrové nebo uzeninové koláčky, pizza. Nealkoholické a místní alkoholické nápoje (10.00-19.00 a 21.00-24.00). Během obědů a večeří se podávají nealkoholické nápoje, víno a pivo.

Řecko

Poloha: Řecko je kouzelná země, protkaná slunečními paprsky, prosycená vůní zrajících oliv a omývaná vlnami blankytně modrého moře. Bohové Řecko milovali a rozmazlovali. Důkazem nám jsou chrámy a mocné monumentální stavby, jež pro ně vytvořili smrtelníci jako projev úcty a vděčnosti. Řecko má velice zajímavou minulost, krásnou krajinu a pestrou kuchyni, ale samozřejmě bychom v žádném případě neměli opomenout pohostinnost místních obyvatel, jež velice přispívá k příjemné atmosféře při pobytu v Řecku. Řecko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Středozemním, Jónským a Egejským mořem. Pro tuto balkánskou zemi je charakteristická velká přírodní rozmanitost. Vysoká pohoří (Olymp - 2.917 m), úrodné nížiny a krásné ostrovy. Ostrovy tvoří přes pětinu rozlohy země. Z tisíců řeckých ostrovů a ostrůvků jich má pouze 78 více než 100 celoročních obyvatel. Několik stovek větších ostrovů se dělí do 4 souostroví: v Egejském moři se nachází Kyklády, Severní a Jižní Sporády, součástí Jižních Sporád jsou i Dodekanésy. Poslední skupina se nachází v Jónském moři, jedná se o Jónské ostrovy. Nezařazené zůstávají ostrovy v Sarónském zálivu, Évia a Kréta

Počet obyvatel: 10.000.000.

Hlavní město: Athény.

Jazyk: Řečtina.

Měna: Euro.

Ceny: Obecně platí, že v Řecku jsou ceny vyšší než u nás. V létě je však ovoce, zelenina, spotřební zboží a některé druhy potravin téměř stejně drahé jako u nás.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

 

Od roku 2018 bude v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba bude přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Rhodos