Hotel Komplex Ada Bojana

  Černá Hora, Ulcinj

4/5

Komplex ADA BOJANA

    Černá Hora, Ulcinj
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Název zájezdu dle CK

Komplex ADA BOJANA

Proč právě sem

Ideální pro pohodovou rodinnou dovolenouPozvolný vstup do moře13 km dlouhá písečná plážKlidné prostředí

Poloha

Pro vyznavače klidné a romantické dovolené jsme připravili speciální nabídku klubového komplexu Ada Bojana, který se nachází na velkém ostrově v deltě řeky Bojana (ostrov je s pevninou spojen mostem). Podél toku řeky Bojany se nacházejí romantické restaurace. Ada Bojana je také výborné výchozí místo pro podnikání výletů za krásami Černé Hory. Jedná se o naturistický komplex se dvěma oddělenými plážemi. V areálu je možné se setkat i s naturisty, pro které je však vyčleněna samostatná pláž.

Vybavení a služby

Recepce, restaurace, aperitiv bar, sportovní plochy, minimarket.

Ubytování

Typ A - 1lůžkové a 2lůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s balkónem nebo terasou, umístěné v jednoposchoďových budovách cca 70 m od pláže, vlastní soc. zařízení (nově zrekonstruované), TV, klimatizace a chladnička.
Typ L - vkusně vybavené 2lůžkové bungalovy s možností až jedné přistýlky s terasou, vlastním soc. zařízením, TV, klimatizací, chladničkou. Nachází se v blízkosti pláže či přímo na pláži.

Sport a zábava

Tenisové kurty, fotbalové hřiště, jízda na koních, vodní sporty na pláži, plážový volejbal, plážový fotbal (vše za poplatek), na sousedních plážích možnost kitesurfingu (za poplatek).

Stravování

Formou polopenze nebo plné penze. Snídaně, obědy i večeře - bufet.

Pláž

Překrásná písečná pláž v bezprostřední blízkosti, velice jemný písek s léčivými účinky a pozvolný vstup do moře. Plážový servis (za poplatek).

Vzdálenosti

Pláž: cca 100 m
Město Ulcinj: cca 12 km

Volitelné doplatky

cestovní pojištění vč. storna: od 50 Kč/osoba/den

Ceny jsou kalkulovány k datu

k 20.9.2019

Základní cena zahrnuje

Letecká doprava: 7/14x ubytování, 7/14x zvolenou stravu, letenku včetně všech leteckých poplatků, transfer z letiště do pobytového místa a zpět,, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb., služby zástupce CK.

  • Autokarová doprava: 7/14x ubytování, 7/14x zvolenou stravu, dopravu luxusním autokarem, služby průvodce, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.,služby zástupce CK.
  • Vlastní doprava: 7/14x ubytování, 7/14x zvolenou stravu, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.,služby zástupce CK.

Základní cena nezahrnuje

  • Poznámka
  • Cena nezahrnuje povinný příplatek – pobytovou taxu a pojištění, platí se na místě – cca 1,5 EUR/os./den.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Kovotour Plus, IČ: 17049415. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Komplex ADA BOJANA ***
  • Lokalita dle CK: Ulcinj
  • Místo dle CK: Ulcinj

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Komplex Ada Bojana **
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 100 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 775 281
dnes zavřeno

Hodnocení

1. nejlepší hotel v destinaci Ulcinj

4/ 5 81 recenzí


Jan srpen 2019
Ada Bojana. Úžasné místo pro krásnou a klidnou natur dovolenou. Místo kde nejsou přeplněné pláže. Určitě jsme věděli kam jedeme a i byli připr... celá recenze


Ivan září 2019
Pohodová dovolená v klidné lokalitě. Chtěli jsme si prodloužit léto, užít si plavání v moři a odpočinek na písečných plážích, daleko od přeplněných měst. Zvolený pobyt... celá recenze


F září 2019
Zájezd ROH, zpátky v čase. Nikdy více!... celá recenze

Černá Hora

Černá Hora je menší nedávno vzniklý stát, který leží u Jaderského moře. Většina území je hornatá s vrcholy přesahujícími i 2 500 metrů nadmořské výšky. Pobřeží dlouhé téměř 300 km je tvořeno písčitými a oblázkovými plážemi, kouzelnými zálivy i mohutnými útesy. Malebnou krajinu dotváří vesničky, historické památky, starobylá města i moderní přímořská letoviska. Krásy Černé Hory jsou podobné těm chorvatským. Velkou výhodou je ale méně rozvinutý turistický ruch a klidnější prostředí. V Černé Hoře je také mnohem více pláží písečných a místní destinace jsou daleko lépe dostupné letecky. Pobřeží Černé Hory je velmi oblíbené pro potápění, plachtění a všechny možné vodní sporty. Přírodní podmínky země jsou velmi vzácné, méně obydlené části Balkánského poloostrova obecně zaručují pozoruhodnou faunu a flóru.

Nezávazná objednávka

Komplex ADA BOJANA
    Černá Hora, Ulcinj

Cena
11 317 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 775 281

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
11 317 Kč
příplatek za flexibilní dovolená PLUS CZ - osoba
0
0 Kč
volně místo vedle sebe (v případě naplnění kapacity se poplatek vrací)
0
490 Kč
příplatek za výběr místa v autobuse/osoba - osoba
0
100 Kč
příplatek za neobsazené lůžko / přistýlku
0
5 334 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za cestovní batoh CK
0
99 Kč