Popis

Popis hotelu La Pergola Hotel ***

poloha / pláž

Igea Marina, pláž - písečná s pozvolným vstupem do moře - 140 m, Rimini / centrum - 10 km

vybavenost a služby

recepce / lobby / bar, wi-fi připojení k internetu, restaurace vyhrazená pro hotelové hosty, výtah, vyhrazené parkoviště*

* služby za příplatek
* služby za příplatek

Stravování

snídaně
formou kontinentálního bufetu včetně nápojů

večeře
zpravidla servírované, výběr z menu, salátový bufet, ovoce nebo dezert; nápoje za poplatek
popis pokojů

P2/3/4 balkon
pokoj s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení se sprchou se závěsem (na vyžádání se sprchovou zástěnou), balkon; 3. a 4. lůžko formou pevného lůžka či přistýlky či palandy

vybavenost pokojů

klimatizace, TV, telefon, trezor, fén

upozornění

All Inclusive:
k polopenzi: 1.980,- Kč / os / týden (v případě dvoulůžkového pokoje obsazeného 1 osobou je cena 3.490,- Kč/ os./ týden)
k plné penzi: 2.390,- Kč / os / týden (v případě dvoulůžkového pokoje obsazeného 1 osobou je cena 4.390,- Kč/ os./ týden)
Příplatek zahrnuje: plážový servis (slunečník + 2 lehátka/pokoj, jednolůžkový 1 lehátko) 
a nápoje během jídla (neomezeně voda + 1/4l vína/os nebo vybraný nealko nápoj/os)

výhody a nevýhody
  • příjemný hotel nedaleko pláže
  • výhodné slevy pro děti a na týdenní pobyty
  • při rezervaci v CK lze za příplatek objednat plnou penzi či zvýhodněný plážový servis s nápoji k jídlu
  • již v zkladní ceně wi-fi připojení a klimatizace
  • hotel nemá bazén

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.