La Siesta Hotel Alexandre

  Španělsko, Tenerife, Playa de las Américas

Hotel La Siesta

    Španělsko, Kanárské ostrovy, Tenerife, Playa de las Américas
Popis

Nádherný 4hvězdičkový hotel v srdci turistického střediska Playa de las Améria. Leží v pěší zóně obklopené vegetací - ideální místo pro vaši dovolenou na Tenerife, v oblastní se nachází několik golfových hřišť, stejně jako velké množství podniků, nákupních center a středisek volného času. Kompletně zrekonstruovaný v roce 2017, je ideálním hotelem pro rodiny, stejně jako pro pro páry, protože je v klidné oblasti a rozkládá se na ploše více než 15.000 m2 a je obklopen tropickými zahradami a velkými bazény.

Přehled

Prostorná a pěkná bazénová část možnost pokojů se vstupem zdarma do SPA přátelská atmosféra

Stručná poloha

500 metrů od pláže na klidném místě nedaleko centra cca 20 minut od letiště

Poloha

Hotel leží na pěší zóně obklopen vegetací, 500 metrů od pláže a 350 metrů od rušného centra střediska Playa de las Americas. Transfer z letiště trvá cca 20 minut.

Pojmenování

Wellness SPA centrum

Popis

Vodní část s vnitřním bazénem, saunou, párou, tureckými lázněmi, jacuzzi, část s procedurami.

Vybavení hotelu

hotel 4* kategorie rozkládající se na ploše 15.000 m2 nabízí klientům vstupní halu s recepcí, WiFi přípojení, hlavní restauraci El Drago - show cooking, terase s možností sezení venku, El Bohío snack bar u bazénu, La Palapa bar uprostřed hotelové zahrady s terasou s výhledem na bazény obklopen tropickou vegetací, velký vyhřívaný bazén pro dospělé a menší vyhřívaný pro děti, Wellness SPA centrum - vodní část s vnitřním bazénem, saunou, párou, tureckými lázněmi, jacuzzi, část s procedurami - masáže, obličejové a tělové procedury, hydroterapie, fitness, dětské hřiště, dětský club Magic Park.

Vybavení pokoje

Standardní pokoje pro 2-4 osoby (max 3 dospělé nebo 2+2), koupelna s WC a fénem, WiFi, klimatizace, SAT-TV, trezor za poplatek, balkon nebo terasa. Club Alexandre pokoje pro 2-4 (max 3 dospělé nebo 2+2),, koupelna s WC a fénem, WiFi, klimatizace, SAT-TV, minibar, trezor za poplatek, balkon s výhledem na bazén, neomezený denní vstup do wellness centra Natura SPA a Nespresso kávovarem s kapslemi na pokoji.

POKOJ STANDARD

Standardní pokoje pro 2-4 osoby (max 3 dospělé nebo 2+2), koupelna s WC a fénem, WiFi, klimatizace, SAT-TV, trezor za poplatek, balkon nebo terasa.

POKOJ CLUB ALEXANDRE

Club Alexandre pokoje pro 2-4 (max 3 dospělé nebo 2+2),, koupelna s WC a fénem, WiFi, klimatizace, SAT-TV, minibar, trezor za poplatek, balkon s výhledem na bazén, neomezený denní vstup do wellness centra Natura SPA a Nespresso kávovarem s kapslemi na pokoji.

Stravování

polopenze formou bufetu, za příplatek all inclusive.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK.

Základní cena zahrnuje

7 (10,11,14) nocí s polopenzí, leteckou dopravu, transfery v místě, asistenci místní cestovní kanceláře, letištní a bezpečnostní taxy.

Základní cena nezahrnuje

Letecká doprava

navýšení palivového příplatku

komplexní pojištění

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Název hotelu dle pořadatele: Hotel La Siesta ****
Lokalita dle pořadatele: Tenerife, Playa de las Américas

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

La Siesta Hotel Alexandre ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 500 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 611 091
dnes 8–20 h

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Španělsko - více informací