La Vista Boutique Hotel & Spa

  Turecko, Kusadasi

La Vista Boutique

    Turecko, Egejská riviéra, Izmir, Kusadasi
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Výhody nabídky
  • Vkusný hotel s pohodovou atmosférou
  • Panoramatický bazén
  • Pro klienty 14+
  • Ideální pro páry
  • Cena zahrnuje pronájem automobilu
Letovisko

Kusadasi

Umístění

Hotel se nachází v centru města Kusadasi na pobřeží Egejského moře. Toto město nabízí nákupní možnosti, restaurace, bary, historické památky a další zařízení pro trávení volného času. Mezinárodní letiště Izmir leží cca 70 km od hotelu.

Pláž

Veřejná oblázkovo písčitá pláž se nachází 200 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Hotel

Hotel je vybaven vstupní halou s recepcí, výtahem, restaurací, barem u bazénu, bazénem, lehátky a slunečníky u bazénu (zdarma), Wi-Fi zdarma.

Pokoje

Dvojlůžkové pokoje deluxe jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (sprcha, WC, fén), klimatizací, telefonem, Wi-Fi připojením, SAT/TV, trezorem, balkonem a minibarem (za příplatek). Pokoje mají výhled na moře.
Za příplatek jsou k dispozici:
Prostornější pokoje Suite s možností přistýlky, které mají stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje.

Stravování

Snídaně
Za příplatek možnost polopenze
- snídaně a večeře formou bufetu

Rekreace

Za příplatek: masáže, sauna, kosmetický salon, zdravotní služby a prádelna.

Informace

V ceně zájezdu je zahrnut pronájem automobilu Renault Clio nebo podobné kategorie. Minimální věk pro zapůjčení automobilu je 21 let. Je vyžadováná kreditní karta a mezinárodní řidičský průkaz. V ceně je zahrnuto základní pojištění při zapůjčení a na kreditní kartě je blokována záloha ve výši 300 eur, která bude navrácena do 20 dnů po vrácení automobilu. Maximální denní limit ujetých km je 400 km, v případě překročení limitu je nutný příplatek uhradit na místě.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

La Vista Boutique Hotel & Spa ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 700 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 731 025
dnes 9.30–16.30 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-la-vista-boutique-egejska-riviera-turecko-z2731025/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Turecko - více informací