Hotel Lázeňský dům Aurora

  Česko, Jihočeský kraj, Třeboň

LÁZEŇSKÝ DŮM AURORA - Chuť Třeboně - Třeboň

  Česko, Jihočeské rybníky, Jihočeský kraj, Třeboň
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Specializují se na léčení poruch pohybového aparátu, revmatických chorob, poúrazových a pooperačních stavů a celkovou rekondici těla i mysli. Součástí lázeňského komplexu jsou i kongresové prostory, restaurace, bary, obchod, vnitřní a venkovní bazény, saunový svět, fitness, tělocvična, bowling, kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra a internetový koutek.

V nejbližším okolí se nachází Státní zámek Třeboň – renesanční zámek s rozsáhlým parkem na jihozápadní straně historického centra města Třeboň nabízí tři prohlídkové trasy.

Ubytování

Jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje SUPERIOR Pokoje se samostatnou koupelnou se sprchovým koutem, samostatné WC, fén, lednice, telefon, TV/SAT s rádiem, župany, bezpečnostní schránky, Wi-Fi. Pokoje s balkonem i bez balkonu.

Jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje DELUXE Pokoje se samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a WC, fén, lednice, telefon, TV/SAT s rádiem, župany, bezpečnostní schránky, Wi-Fi. Pokoje bez balkonu.

Apartmá KLASIK Dvoupokojové apartmá, max. 3 osoby. Obývací pokoj a ložnice, samostatná koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, fén, lednice (nápoje na přivítání), varná konvice, bezpečnostní schránky, telefon, TV/SAT s rádiem, WiFi, župany, balkon.

Apartmá PRESIDENT Třípokojové apartmá, max. 3 osoby. Obývací pokoj, ložnice a pracovna, samostatná koupelna s vanou a sprchovým koutem a samostatné WC, fén, lednice (nápoje na přivítání), varná konvice, bezpečnostní schránky, telefon, TV/SAT s rádiem, Wi-Fi, župany, balkon.

Apartmá DELUXE Třípokojové apartmá, max. 4 osoby. Obývací pokoj a dvě ložnice, samostatná koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatné WC, fén, lednice (nápoje na přivítání), varná konvice, bezpečnostní schránky, telefon, TV/SAT s rádiem, Wi-Fi, klimatizace, župany, některá APT s balkonem.

Apartmá DELUXE + lodžie nebo terasa Dvoupokojové apartmá, max. 4 osoby. Obývací pokoj a ložnice, samostatná koupelna s vanou sprchovým koutem, WC s bidetem, samostatné WC, fén, lednice (nápoje na přivítání), varná konvice, bezpečnostní schránky, telefon, TV/SAT s rádiem, Wi-Fi, klimatizace, župany.

Základní cena zahrnuje

  • Chuť Třeboně
  • 1× slatinná koupel 1× masáž Relaxace pro unavená záda a nohy 1× peloidokinezi­oterapie 1× vířivá lázeň celotělová – hydromasážní vana 1× vstup do Třeboňského saunového světa 1× prohlídka dle výběru (pivovar Bohemia Regent – galerie Třeboň v marcipánu – Zámek Třeboň) volný vstup do vnitřních a venkovních bazénů (v rámci provozní doby) a fitness po celou dobu pobytu
  • Cena za osobu / 3 noci s polopenzí a programem.

Základní cena nezahrnuje

  • Rekreační poplatek

Informace o zájezdu

Pořadatel: DCK Rekrea Ostrava s.r.o., IČ 25379178.
Název hotelu dle pořadatele: LÁZEŇSKÝ DŮM AURORA - Chuť Třeboně - Třeboň
Lokalita dle pořadatele: Šumava, Třeboň

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Lázeňský dům Aurora ***

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 327 490
dnes 11–18 h

Nezávazná objednávka

LÁZEŇSKÝ DŮM AURORA - Chuť Třeboně - Třeboň
  Česko, Jihočeské rybníky, Jihočeský kraj, Třeboň

Cena
9 069 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 327 490

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
9 069 Kč