Lázeňský hotel Jalta

  Slovensko, Západní Slovensko, Piešťany

hotel JALTA ENSANA HEALTH SPA HOTEL

    Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Piešťany
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), volný vstup do fitness v Napoleon Health Spa, Wi-fi připojení.

Balíček 2

Cena pobytu Chuť Piešťan (2-7 nocí) zahrnuje 2x-7x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), konzultaci s lékařem, 1-2 procedury za den, dle délky pobytu (masáž, bahenní zábal, perl. koupel...). 2 noci: 1x termální koupel zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x částečná klasická masáž 3 noci navíc 1x perličková vana 4 nocí navíc: 1x solná jeskyně nebo oxygenoterapie, 1x Nordic Walking nebo skupinový tělocvik nebo hydrokinezioterapie nebo aquabike 5 nocí: 2x termální koupel zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 2x částečná klasická masáž, 1x perličková vana, 1x solná jeskyně nebo oxygenoterapie, 1x Nordic Walking nebo skupinový tělocvik nebo hydrokinezioterapie nebo aquabike 6 nocí: 2x termální koupel zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 2x částečná klasická masáž, 1x perličková vana, 1x solná jeskyně nebo oxygenoterapie, 2x Nordic Walking nebo skupinový tělocvik nebo hydrokinezioterapie nebo aquabike 7 nocí: 3x termální koupel zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 2x částečná klasická masáž, 2x perličková vana, 2x solná jeskyně nebo oxygenoterapie, 3x Nordic Walking nebo skupinový tělocvik nebo hydrokinezioterapie nebo aquabike, 2x parafín nebo parafango nebo suchý CO2.

Balíček 3

Cena balíčku Léčebný pobyt komplexní (7+ nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, zdravotní vyšetření, 24 procedur za týden dle doporučení lékaře, lékařskou zprávu na konci pobytu, volný vstup do fitness v Napoleon Health Spa, Wi-fi připojení.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Lázeňská dovolená s nejmodernějšími zdravotními a wellness procedurami. Jalta Ensana Health Spa Hotel nabízí svým hostům procedury založené na jedinečné léčivé minerální vodě a sirném bahně. Termální minerální voda a sirné bahno jsou základními kameny lázní Piešťany, které se staly světoznámými díky moderním metodám léčby revmatismu a dalších onemocnění pohybového ústrojí a nervové soustavy. Relaxační a regenerační procedury jsou poskytovány v Napoleon Health Spa na Lázeňském ostrově. Hotel nabízí široké spektrum léčebných procedur jako například: bahenní zábal, bahnisko, termální minerální lázně, komplexní rehabilitace, inhalace, elektroléčba, kinezioterapie, léčebné masáže, 24-hodinová lékařská pohotovost.Všechny léčebné procedury jsou postaveny na léčivých přírodních zdrojích světoznámého lázeňského střediska Piešťany.

POLOHA

Hotel Jalta s bohatou tradicí, postavený v roce 1929 ve funkcionalistickém slohu, je situován přímo na pěší zóně města Piešťany. Hotel nabízí útulně zařízené pokoje, zrenovované prostory s velmi praktickým designem a uklidňující škálou pastelových barev a je pouze několik minut vzdálený od Lázeňského ostrova. Letní terasy hotelu zvou k odpočinku.Jalta je dvouhvězdičkový lázeňský hotel Ensana s příhodným umístěním a díky své historii, klidnému prostředí, dostupným cenám a vysoce kvalitním zdravotním a wellness procedurám je skvělou volbou pro dovolenou.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna, terasa, Wi-fi (zdarma), bankomat, léčebné a lázeňské procedury ( bahenní zábaly, bahenní bazén, termální minerální bazény, komplexní rehabilitaci, inhalaci, elektroterapii, kinezioterapii a léčebné masáže ), plavecký bazén, za příplatek: parkoviště, směnárna, prádelna, zavazadlová služba.

VYBAVENÍ POKOJŮ

dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje typu Economy, Standard (možnost až 2 přistýlek) a dvoulůžkové apartmány (možnost až 2 přistýlek), vlastní sociální zařízení ( vana/sprcha, WC, toaletní potřeby, fén - na vyžádání, lázeňské ručníky), TV/SAT, Wi-fi (zdarma), trezor, mini lednice, balkón (některé pokoje). APT navíc: klimatizace, oddělený obývací pokoj a ložnici, balkón s výhledem na pěší zónu, fén, radio. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Pokoj typu Economy bez WC, sprchy a lednice.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), oběd, večeře (servírovaná, výběr z denního menu), dietní strava, bezlepková strava, strava bez laktózy (na základě doporučení lékaře ), salátový bar (bio ovoce a zelenina),

INDIKACE A LÉČBA

Lázeňská terapie je vhodná především pro léčbu onemocnění pohybového aparátu a nervových chorob. Po vstupní konzultaci a prohlídce lékař hostům předepíše konkrétní procedury s 24hodinovou lékařskou asistencí.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v hotelu: lázeňské a wellness služby (poskytovány v Lázních Napoleon cca 300m), golf (Golf a Country Club - přímo na lázeňském ostrově). v okolí: jízda na koni, bowling, akupresurová cesta, venkovní cvičení, plavby po řece, tenis, squash, vodní sporty, jízda na kole a inline bruslení, pěší turistika, Funny Park.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování se snídaní / s polopenzi / s plnou penzí (dle výběru pobytu).

Základní cena nezahrnuje

  • dopravu, místní poplatek, parkování, komplexní cestovní pojištění

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: hotel JALTA ENSANA HEALTH SPA HOTEL **
  • Lokalita dle CK: Slovensko
  • Místo dle CK: Piešťany

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 758 784
dnes 7.30–18 h

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

hotel JALTA ENSANA HEALTH SPA HOTEL
    Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Piešťany

Cena
9 485 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 758 784

Zájezd

1. dospělá osoba na pevném lůžku
0
9 485 Kč

Pojištění

komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč