Lázeňský hotel Radium Palace

Česko, Karlovarský kraj, Jáchymov

LÁZNĚ JÁCHYMOV - Jáchymov - LÁZEŇSKÝ RELAX (3)

  Česko, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Jáchymov
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Ubytování

a) 1 a 2 - lůžkové pokoje kategorie 1A Plus v Hotelu Běhounek***Superior - Spr. + WC, SAT TV, fén, minibar, telefon, trezor, župan na vyžádání zdarma, Wi-Fi, pokoje s balkonem
b) 1 a 2 - lůžkové pokoje kategorie 1A v Hotelu Radium Palace**** - Spr. nebo vana + WC, SAT TV, fén, minibar, telefon, trezor, župan, Wi-Fi
c) 1 a 2 - lůžkové pokoje kategorie 1A Plus v Hotelu Astoria *** - Spr. + WC, SAT TV, telefon, minibar, župan na vyžádání zdarma, Wi-Fi
Není povolena 1 osoba ve 2 - lůžkovém pokoji. Nutno ověřit 1 - lůžkový pokoj.
Hotel disponuje bezbariérovými pokoji v Hotelu Radium Palace a Hotelu Běhounek - na ověření.

Vybavení

Hotel Radium Palace **** - hotel nabízí nejvyšší komfort pro léčebné, relaxační a wellness pobyty - recepce, směnárna, internetový koutek, kavárna, koncertní sál, taneční bar, kadeřnictví, kosmetické služby, pedikúra, sluneční terasa, úschovna kol a lyží, výtah, Wi-Fi
Hotel Běhounek *** Superior - lázeňský hotel s výhledem na panorama Krušných hor - hotelová recepce, wellness recepce, rehabilitační bazén, whirlpool, Kneippův chodník, sauna, směnárna, restaurace Bellevue a Bohemia, internetový koutek, kavárna, salonky Domino a Bridge, společenský sál, knihovna, kadeřnictví, kosmetické služby, pedikúra, sluneční terasa, úschovna kol a lyží, výtah, Wi-Fi
Hotel Astoria *** - hotel pro relaxační či aktivní dovolenou, turisté, cyklisté a lyžaři vítání - recepce,úschovna kol a lyží, v létě relaxační terasa na střeše nové restaurace U Vodopádu, výtah, Wi-Fi
Stolní tenis, biliár, zapůjčení horských kol, tenis, petanque, ruské kuželky, minigolf a Nordic Walking v areálu lázní. Společenské a kulturní vyžití zajištěno programovým specialistou přímo v hotelu nebo ostatních lázeňských zařízeních.
LÁZEŇSKÉ CENTRUM AGRICOLA
- lázeňské centrum Agricola leží v centru lázní, přímo naproti hotelu Astoria. Vedle lázeňských procedur, solné jeskyně, kryokabiny a fitness, nabízí také aquacentrum se saunovým dolem.
V aquacentru najdete bazén se dvěma plaveckými dráhami, pro nejmenší návštěvníky je připraven bazének s vodopádem a pro větší děti tobogán. V létě můžete využít opalovací terasu a sluneční louku.
Ve štole saunového dolu najdete parní sauny, infrasaunu, bylinkovou a finskou saunu. K ochlazení můžete využít venkovní bylinkovou odpočívárnu, k relaxaci střešní terasy s lehátky a bosou stezkou.

Strava

Snídaně, polopenze nebo plná penze - dle typu pobytu.
a) Hotel Běhounek Superior - stravování probíhá formou bufetu ve dvou prostorných restauracích Bohemia a Bellevue a v hotelové kavárně formou a lá carte. Výběr ze 4 – 6 jídel a příloh, několika čerstvých zeleninových salátů. Veškeré pokrmy jsou označeny dietami, nutriční terapeut je k dispozici. Na své si přijdou i vegetariáni. Moučníky z domácí výroby.
b) Hotel Radium Palace nabízí stravování v lázeňských restauracích. Snídaně, obědy i večeře jsou podávány rautem.
Otevírací doba lázeňských restaurací:

 • snídaně: 07:00-09:30 hod.
 • obědy: 11:30-14:00 hod.
 • večeře: 17:30-19:30 hod.
  c) Hotel Astoria - snídaně a večeře formou bufetu se podávají v nové restauraci U Vodopádu
  Bezlepková strava možná na ověření, za příplatek.
Další možnosti

- turistika a cykloturistika
- TRAIL PARK KLÍNOVEC - na návštěvníky Trail Parku čeká 22 km mírných a plynule klesajících stezek odstupňovaných do tří úrovní náročnosti. Lehké stezky 'Azur' jsou určeny široké veřejnosti včetně začátečníků, rodin s dětmi a jezdcům všeho věku. Těžší stezky 'Rubin' a 'Baron' budou bavit pokročilejší a zkušenější jezdce. Pro ty nejzdatnější je připravena 3,3 km dlouhá sjezdová trať 'Downhill Klínovec'. Úplní začátečníci si mohou vyzkoušet jízdu přes terénní boule na pump tracku a sklil centrech na nástupních místech.K dispozici jsou vám následující služby: stravování, půjčovna kol a koloběžek, obchod s cyklistickým vybavením, servis kol a koloběžek, myčka kol, sprchy. Úseky jednotlivých stezek můžete podle vlastního uvážení kombinovat pomocí v mapě vyznačených vrstevnicových lesních cest nebo se nechat jednou stezkou dovést pohodlně až do cíle.
- POPOVSKÝ OKRUH: trasa dlouhá 31,5 km, zkrácený okruh s vynecháním naučné stezky - 24 km.
Okruh je určen náročnějším cyklistům, v těžkých pasážích však lze z kola sesednout a dojít. Cesta prochází kolem Popovského kříže. Dále po naučné stezce Jáchymovské peklo, po které naváže na Klínovecký okruh 'U klád' a Centrální okruh za Špičákem (značen žlutě).
- ÚDOLÍ MLÝNKŮ: kouzelné Údolí mlýnků se ukrývá doslova pár kroků od lázeňského centra. Dovede vás do něj pohodlná lesní cesta, která začíná za hotelem Radium Palace. Že jste dorazili k správnému cíli, poznáte podle charakteristického klapání, kterým dřevěné mlýnky ozvučují tento krásný kout. Každé jaro se zde koná jejich slavnostní Otevírání. Skauti vyčistí údolí a potůček, staré mlýnky se opraví a nové postaví. Užívají si nejen děti, ale i šikovní tatínkové a dědečkové, kteří s napětím čekají, jak v celkovém hodnocení dopadne právě ten jejich mlýnek.
- JÁCHYMOVSKÉ PEKLO: naučná stezka Jáchymovské peklo měří 8,5 km a má 12 zastávek na nichž informuje nejen o uranových dolech a lágrech, ale okrajově také o krušnohorské přírodě a ekologii. V Jáchymově najdete i další zajímavosti, které stojí za návštěvu. První informační tabule je umístěna u kostela sv. Jáchyma. Stezka pak pokračuje kolem dolu Svornost. V hornickém skanzenu si můžete prohlédnou expozici důlní techniky a nahlédnout do zpřístupněné středověké stříbrné štoly a novodobé uranové štoly. Na každé další zastávce vás čeká něco zajímavého. Stezka je zakončena u Šlikovského hradu, odkud se vám naskytne krásný pohled na město Jáchymov a okolní krušnohorské kopce.
Zastávky na naučné stezce Jáchymovské peklo:
- Úvodní text před kostelem sv. Jáchyma
- Důl Svornost
- Hornický skanzen spolku Barbora
- Tábor Svornost
- Městský rybník
- Tábor Nikolaj
- Důl Eduard
- Ekologická zastávka - lesy
- zastávka - Horký rybník
- Tábory Eliáš
- Tábor Rovnost
- Šlikův Hrad
HORA KLÍNOVEC S ROZHLEDNOU
- na nejvyšší hoře Krušných hor Klínovci (1244 m n.m.) leží 80 m vysoká dominanta radiotelekomunikační věže a rozhledna. Rozhledna zde stála už v 19. století, od 80let však byla ve velmi špatném stavu. Rozhledně hrozil dokonce zánik, ale od roku 2013 je znovu nádherná kamenná stavba přístupná.
LANOVKA Z JÁCHYMOVA NA KLÍNOVEC
- na vrchol nejvyšší hory Krušných hor vede sedačková lanová dráha a to z Jáchymova přímo na vrchol Klínovce (1244 m. n. m.). Dolní stanice lanovky je vzdálena cca 3 km od středu města Jáchymova, horní pak cca 3 km od nejvýše položeného města v České republice - Božího Daru.

Koupání

- hotelové bazény
AQUACENTRUM AGRICOLA
(v areálu lázní) :
- bazén se dvěma plaveckými dráhami, pro nejmenší návštěvníky je připraven bazének s vodopádem a pro větší děti tobogán. V létě můžete využít opalovací terasu a sluneční louku

Parkování

zpoplatněno, dle výběru ubytování - cca 80 Kč / den

Pobyt se zvířetem

nutno ověřit u hotelu:
- malé plemeno - 350 Kč / den
- velké plemeno - 100 Kč / den / v kotci u minigolfového hřiště

Poloha

Lázně Jáchymov jsou unikátem nejen evropského, ale i světového lázeňství. Jsou prvními radonovými lázněmi na světě a nejúčinnějšími v Evropě.
Lázeňská čtvrť se nachází v dolní části města. Kromě hotelů a penzionů zde najdete Kulturní dům a lázeňský park s altánkem, kde se konají společenské a kulturní akce. V lázeňském centru města se protínají vycházkové trasy a cyklostezka. Autobusová zastávka 'Jáchymov, lázně' je výchozím místem výletů do okolí. Lázeňské hotely nabízejí pod jednou střechou léčbu, relaxaci, kulturní a společenské vyžití.

Poznámka

Pobyty s polopenzí začínají nástupem od 14:00 hod a večeří od 17.15 do 18.30 hod a končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.
Pobyty s plnou penzí začínají obědem od 11:00 hod a nástupem na pokoj od 14:00 ( dle možností dříve) a končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.

Příjezd autem

Směr Karlovy Vary – Ostrov – Jáchymov
Cheb - 63km
Chomutov - 49km
Karlovy Vary - 21km
Plzeň - 97km
Praha - 148km
Teplice - 92km
Parkování u jednotlivých hotelů za poplatek.

Příjezd autobusem

Zařiďte si návaznost Vámi vybraných spojů tak, abyste mohli cestovat z Karlových Varů, zastávky Tržnice v 11.40 ve dnech pondělí až pátek, a lázně zařídí bezplatný odvoz z autobusové zastávky Jáchymov-lázně do Vámi rezervovaného hotelu. Příjezd z Karlových Varů do Jáchymova je pravidelně ve 12.14 hodin.
TIP na autobusové spojení z Prahy
BUS 854 PHA, Florenc 8.30 – KV, Tržnice 10.35
BUS 1411035 PHA, Florenc 8.30 – KV, Tržnice 10.40
BUS 854 PHA, Hradčanská 8.50 – KV, Tržnice 10.35
Linka z Karlových Varů do Jáchymov, lázně (s následným rozvozem do hotelů)
Bus 421101 17 KV, Terminál 11.40; KV, Tržnice 11.45
Budete-li chtít využít jiného spoje z Karlových Varů do Jáchymova, od kterého není bezplatný odvoz, můžete si placený odvoz objednat v recepci hotelu, kde máte zarezervovaný Váš pobyt.
Pro vyhledání vhodného autobusového spoje do Jáchymova doporučujeme jizdnirady.cz

Příjezd vlakem

V Jáchymově není železniční zastávka. Nejbližší železniční stanice je v Ostrově, odkud hotel zajišťuje přepravu za poplatek 50 Kč. Odjezd z nádraží v 8.10 hod. a 10.45 hod.
U ostatních spojů s příjezdem po 14.00 hod. si můžete sjednat odvoz na tel. 602 100 149. Pro vyhledání vhodného vlakového spoje do Jáchymova doporučujeme jizdnirady.cz

Programový pobyt č. 1

REGENERACE po COVID-19 (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)
Prodělali jste i Vy letos onemocnění COVID 19 a hledáte cestu zpět k Vašemu zdraví a
k posílení imunity? Trápí Vás stále následky nemoci jako bolest kloubů a svalů, bolest
hlavy a zvýšená únava? Následky nemoci lze zmírnit a Vaše tělo i mysl lze osvěžit
v Léčebných lázních Jáchymov, kde jsme pro Vás připravili Ozdravný balíček 2021.
- 7 x ubytování s bufetovou polopenzí
- 1 x lékařská konzultace
- 2 x cvičení s fyzioterapeutem (dechová gymnastika)
- 3 x solná jeskyně (popř. Solux)
- 5 x oxygenoterapie
- 3 x uhličitá koupel suchý – plynná
- 2 x částečná masáž
- 2 x nordic walking
- 3 x inhalace (s Vincentkou)
- pitná kúra (1 l Vincentky denně)

Programový pobyt č. 2

KÚRA NA ZKOUŠKU (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)
- 7x ubytování s bufetovou plnou penzí
- 1x konzultace s lékařem
- 3x radonová koupel
- 2x přísadová koupel se zábalem
- 1x uhličitá koupel se zábalem
- 2x suchá uhličitá koupel - plynná
- 2x klasická masáž (částečná)
- 1x parafínový zábal rukou
- 2x oxygenoterapie
- 1x skupinový tělocvik
NAVÍC ochutnávka nejznámější minerální vody z Luhačovic - 1x Vincentka (0,7 l)

Programový pobyt č. 3

PRO ZDRAVÝ POHYB (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)
- 7x ubytování s bufetovou plnou penzí
- 1x konzultace s fyzioterapeutem zaměřena na doporučení správných pohybových návyků
- 1x radonová koupel
- 1x podvodní masáž (celková)
- 1x suchá uhličitá koupel - plynná
- 2x klasická masáž (částečná)
- 2x skupinový tělocvik
- 2x skupinový tělocvik v bazénu
- 1x solná jeskyně (45 min.)
- praktická příručka Cvičení pro zdraví
NAVÍC ochutnávka nejznámější minerální vody z Luhačovic - 1x Vincentka (0,7 l)

Programový pobyt č. 4

RELAXAČNÍ TÝDEN (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)
- 7x ubytování s bufetovou polopenzí
- 1x radonová koupel
- 1x perličková koupel
- 1x bylinková koupel
- 1x klasická masáž (částečná)
- 1x suchá uhličitá koupel - plynná
- 1x parafínový zábal rukou

Programový pobyt č. 5

LÁZEŇSKÝ RELAX (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)
- 3x ubytování s bufetovou polopenzí
- 1x radonová koupel
- 1x klasická masáž (částečná)
- 1x oxygenoterapie
- 1x solná jeskyně (45 min.)

Akční nabídka

LÁZEŇSKÁ PÉČE

Proč k nám?

Proč Lázně Jáchymov?
- Jáchymovské lázně nabízejí unikátní léčbu pohybového aparátu pomocí radonové vody
- léčení pomáhá při
o onemocnění kloubů
o periferního nervového systému a páteře
o kožních nemocech
o vylepšuje stavy u nemocných cukrovkou nebo dnou
o zlepšuje stavy po úrazech a operacích
o specialisté na léčbu Bechtěrevovy choroby
o oběhové ústrojí (některé indikace)
- bohaté kulturní a společenské využití

Základní cena zahrnuje

 • ubytování na příslušný počet nocí
 • vybraný typ dopravy a stravování
 • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

 • Rekreační poplatek 21 Kč / noc

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Atis, IČ: 25351117. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: LÁZNĚ JÁCHYMOV - Jáchymov - LÁZEŇSKÝ RELAX (3)
 • Lokalita dle CK: Krušné hory
 • Místo dle CK: Jáchymov

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 856 944
dnes 7.30–18 h

Nezávazná objednávka

LÁZNĚ JÁCHYMOV - Jáchymov - LÁZEŇSKÝ RELAX (3)
  Česko, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Jáchymov

Cena
5 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 856 944

Zájezd

dospělá osoba na pevnom lôžku
2
5 990 Kč

Pojištění

pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč