Lázeňský hotel Sanssouci

  Česko, Karlovarský kraj, Karlovy Vary

2/5

SPA RESORT SANSSOUCI - Wellness pobyt Harmonie - Karlovy Vary

  Česko, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Karlovy Vary
Číslo zájezdu: 2 249 766
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Karlovarský lázeňský komplex Spa Resort Sanssouci byl slavnostně otevřen 15. dubna 2009. Vznikl těsnějším propojením někdejších hotelů Sanssouci, Švýcarský Dvůr a balneocentra Villa Mercedes. Lázně Karlovy Vary už dávno nejsou jen o komplexní lázeňské léčbě. Jejich nezbytnou součástí jsou také wellness pobyty, které vám v různé podobě přináší i Spa Resort Sanssouci Karlovy Vary. Využijte služeb odborného zdravotnického personálu a užijte si wellness programy sestavené podle vašich potřeb. V naší nabídce najdete programy zaměřené na relaxaci, detoxikaci, regeneraci organismu a podobně. V hotelu se nachází restaurace, moderní kavárna a bar, lobby bar s letní terasou a atrium. Pro vaše děti je zde i dětský koutek.

V nejbližším okolí se nachází Vřídelní kolonáda – jedna ze čtyř kolonád v Karlových Varech, ve které se vyrábí např. Karlovarská kamenná růže.

Dále pak Rozhledna Goethova vyhlídka – cihlová rozhledna v novogotickém stylu stojí v nadmořské výšce 641 metrů na Výšině věčného mládí a je 42 metrů vysoká. Nahoru na vyhlídkový ochoz vede 165 schodů.

Nebo také Rozhledna Diana – věž z roku 1914 najdete na Výšině přátelství nad Grandhotelem Pupp. Dostanete se k ní pěšky po lesních stezkách nebo lanovkou od Grandhotelu Pupp.

Ubytování

V jednolůžkových až třílůžkových pokojích moderně zařízených a vybavených telefonem, minibarem a bezpečnostní schránkou. V koupelnách pokojů je buď vana, nebo sprcha, umyvadlo, WC, fén a kosmetické zrcátko. Během pobytu jsou vám k dispozici základní hygienické potřeby, župan, hotelové ručníky a osušky. Některé pokoje mají balkón, který si lze vyžádat při rezervaci ubytování. Ve dvoulůžkové suite s možností jedné přistýlky, které nabízí vyšší standard ubytování – prostorné pokoje s oddělenou ložnicí od obývací části s možností přistýlky. Najdete tu samozřejmě i telefon, bezpečnostní schránku a minibar. U pokojů Suite si můžete při rezervaci vyžádat balkón. Prostorné moderní koupelny jsou vybaveny vanou, či sprchou, až dvěma umyvadly, WC, fénem a kosmetickým zrcátkem. Během pobytu jsou vám k dispozici základní hygienické potřeby, hotelové ručníky a osušky, župan a pantofle. Můžete také zdarma využít Wi-Fi připojení na internet. Cena na vyžádání. Ve čtyřlůžkových rodinných pokojích s možností dvou přistýlek, který je určený pro 3 až 6 osob (max. 4 osoby na pevném lůžku a 2 osoby na přistýlce). Jedná se o dva moderně zařízené propojené pokoje vybavené telefonem, minibarem a bezpečnostní schránkou. Můžete také zdarma využít Wi-Fi připojení na internet. K dispozici máte 2 koupelny buď s vanou nebo sprchou, 2 umyvadla, 2× WC, 2× fén a 2× kosmetické zrcátko. Během pobytu jsou vám k dispozici základní hygienické potřeby, župan, hotelové ručníky a osušky. Některé pokoje mají balkón, který si lze vyžádat při rezervaci ubytování. Minimální obsazenost rodinného pokoje jsou 3 osoby.

Slevy

Dítě do 4 let bez nároku na lůžko a služby zdarma. Dítě do 15 let nemá poskytnuty procedury. SLEVA 10% za včasný nákup 60 dní a více předem, platí pro všechny pobyty.

Základní cena zahrnuje

  • Wellness pobyt Harmonie
  • 2 wellness procedury u pobytu na 2 noci (1× harmonizující koupel se zábalem, 1× solná jeskyně), 3 wellness procedury u pobytu na 3 noci (1× harmonizující koupel se zábalem, 1× částečná masáž – Hot Stone Therapy, 1× solná jeskyně), volný vstup do vlastního balneo centra Mercedes (bazén s vodními atrakcemi, sauna), župan k dispozici během pobytu, internetové připojení na pokojích a ve veřejných prostorách, možnost objednání dalších procedur s 10% slevou.
  • Cena za osobu / noc s polopenzí a programem.
  • Dítě do 4 let bez nároku na lůžko a služby zdarma. Dítě do 15 let nemá poskytnuty procedury. SLEVA 10% za včasný nákup 60 dní a více předem, platí pro všechny pobyty.

Základní cena nezahrnuje

  • Silvestrovský příplatek dospělý
  • Silvestrovský příplatek dítě 4–15 let
  • Pobyt se psem
  • Dítě do 4 let bez nároku na lůžko a služby zdarma
  • Rekreační poplatek

Informace o zájezdu

Pořadatel: DCK Rekrea Ostrava s.r.o., IČ 25379178.
Název hotelu dle pořadatele: SPA RESORT SANSSOUCI - Wellness pobyt Harmonie - Karlovy Vary
Lokalita dle pořadatele: Západní Čechy, Karlovy Vary

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 249 766
dnes 8–18 h

Hodnocení

28. nejlepší hotel v destinaci Karlovarský kraj

2/ 5 1 recenzí


VaDo červen 2022
Jako na rekreaci ROH. Znovu do Karlových Varů, možná. Lázeňský hotel Sanssouci již nikdy více. ... celá recenze

Nezávazná objednávka

SPA RESORT SANSSOUCI - Wellness pobyt Harmonie - Karlovy Vary
  Česko, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Karlovy Vary

Cena
3 590 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 249 766

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
3 590 Kč
povinný Silvestrovský příplatek - dítě 4-14 let
0
0 Kč
příplatek za přistýlku
0
2 820 Kč