Lázeňský hotel Sanssouci

  Česko, Karlovarský kraj, Karlovy Vary

4/5

Spa Resort Sanssouci: Rekreační pobyt 2 noci

    Česko, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Karlovy Vary
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Spa Resort Sanssouci

Karlovarský komplex Spa Resort Sanssouci vznikl v roce 2009 těsnějším propojením někdejších hotelů Sanssouci, Švýcarský Dvůr a balneocentra Villa Mercedes. Moderní čtyřhvězdičkový komplex leží v pěší dostupnosti všech lázeňských kolonád. Doménou Spa Resortu Sanssouci je poskytování špičkových služeb a komplexní lázeňské péče, kde je o hosty královsky postaráno a jejímž základem je využívání místních přírodních léčivých zdrojů. 

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v nově zrekonstruovaných jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a rodinných pokojích pro 4 až 6 osob (dva propojené pokoje). Pokoje jsou moderně zařízené a vybavené TV/SAT, telefonem, minibarem a bezpečnostní schránkou. Můžete také zdarma využít Wi-Fi připojení na internet. V koupelnách pokojů je buď vana, nebo sprcha, umyvadlo, WC, fén a kosmetické zrcátko. Během pobytu jsou hostům k dispozici základní hygienické potřeby, župan, hotelové ručníky a osušky. Některé pokoje mají balkón, který si lze vyžádat při rezervaci ubytování. Pro náročnější klienty je k dispozici prostorný apartmán SUITE s oddělenou ložnicí od obývací části s možností přistýlky.

Stravování

Spa Resort Sanssouci nabízí vysokou kvalitu služeb také v oblasti gastronomie. V moderně zařízených restauracích se o chuťové buňky hostů stará tým profesionálních kuchařů a další kvalifikovaný personál. Jejich úkolem je příprava kulinářských delikates, které potěší nejen chuť, ale i ostatní smysly. Novinkou pro hosty je tzv. „OPEN KITCHEN“ v restauraci Opera. Restaurace nabízí originální českou i mezinárodní kuchyni. Příjemné posezení u kávy či drinku si také mohou hosté vychutnat v kavárně či hotelovém baru. 

Lázně a wellness

Spa Resort Sanssouci je vybaven moderním Spa & Wellness centrem, díky kterému patří mezi přední lázeňské hotely v České republice, což potvrzuje i řada prestižních ocenění. Veškeré léčebné výkony a procedury, kterých je přes 100, jsou poskytovány na celkové ploše 2 200 m2. K dispozici je moderní bazénový komplex s bazénem o délce 16,66 m, šířce 8 m a hloubce 1,4 m. Součástí bazénu jsou také vodní atrakce, kterými jsou chrliče, vzduchové a masírovací trysky. Voda v bazénu je bez přídavku vřídelní vody a je ohřívána na teplotu 28 °C. V bazénovém komplexu je dále k dispozici sauna, whirpool a parní sauna. Milovníci wellness a odpočinku jistě ocení rozsáhlou nabídku procedur zaměřených na relaxaci, detoxikaci, regeneraci organizmu a podobně. Přímo do hotelu je přiveden jeden z lázeňských pramenů Vřídlo, který je ochlazen na 50 °C a je hostům k dispozici pro jejich pitnou kúru a léčebné procedury.

Služby hotelu

Dále je pro hosty k dispozici například Blue House Restaurace Charleston, Blues Café, Green House restaurace Melody a Opera, Lobby bar s letní terasou, bussiness centrum, sekretářské služby, dětský koutek, venkovní dětské hřiště, Baby sitting, Klinika estetické medicíny Petra Clinic, kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra, kulečník, stolní tenis, půjčovna jízdních kol, petanque, minigolf, směnárna, úschovna zavazadel. Lázeňští hosté ubytovaní ve Spa Resortu Sanssouci mohou zdarma využívat autobusovou linku č. 2 k dopravě od Sanssouci směrem do lázeňské zóny až k Císařským lázním, nebo druhým směrem k obchodnímu centru Varyáda.

Parkování

Své vozidlo můžete zaparkovat na parkovišti (venkovní stání) za poplatek 250 Kč / auto / noc, popř. parkování v garáži za poplatek 300 Kč / auto / noc. 

Zvířata

Pobyt s pejskem je možný po předchozí domluvě za 21 €/den (cca 570 Kč).

Zajímavosti v místě a okolí 

Věhlasné Karlovy Vary jsou lázně světového významu, které využívají k léčbě termominerální prameny s unikátním složením už více než 650 let. Karlovarské minerální prameny mají téměř univerzální využití a léčí se zde nejčastěji pacienti , kteří trpí na onemocnění zažívacího ústrojí, poruchy látkové výměny, diabetes, dnu, obezitu, choroby pohybového ústrojí, nemoci jater, slinivky, žlučníku a žlučových cest, neurologická onemocnění apod.

Ve volných chvílích za návštěvu určitě stojí Mlýnská kolonáda, Tržní kolonáda, Vřídlo, Kostel sv. Maří Magdalény, rozhledna Dina, vyhlídka Jelení skok, zámecká věž nebo museum Jana Bechera. V okolí se nacházejí krásné přírodní památky včetně Svatšských skál, Andělské hory, přírodní rezervace Soos nebo Stolové hory. Milovníci aktivního odpočinku zde najdou 3 golfová hřiště, vodáckou stezku Ohře a nespočet upravených turistický stezek a cyklotras.

Destinace

Do Varů se jezdí nejen za zdravím, ale i za architekturou, nachází se zde známá Mlýnská kolonáda, Císařské Lázně, secesní Městské divadlo, klasicistní Poštovní dvůr, Zámecká a Sadová kolonáda. Nezapomínejme ani na kulturu, vždyť každý rok na začátku prázdnin se zde koná prestižní mezinárodní filmový festival. Karlovy Vary jsou největší lázně u nás. Založil je v r. 1358 Karel IV. a dodnes se v nich úspěšně léčí nemoci zažívacího ústrojí, poruchy látkové výměny a nemoci pohybového aparátu. K léčbě se využívají minerální prameny o teplotách 42 °C až 73 °C, nejvydatnější pramen Vřídlo tryská do výšky 15 m.

Základní cena zahrnuje

  • 2x ubytování, 2x snídaně (formou bufetu), vstup do bazénu, vířivky a sauny, připojení na internet Wifi

Základní cena nezahrnuje

  • parkovné ve výši 250 Kč/den nebo v podzemní garáži za 300 Kč/den, pobytová taxa
  • Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Geovita, s.r.o., IČ 28568541.
Název hotelu dle pořadatele: Spa Resort Sanssouci: Rekreační pobyt 2 noci ****
Lokalita dle pořadatele: Západní Čechy, Karlovy Vary

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 593 949
dnes 11–18 h

Hodnocení

12. nejlepší hotel v destinaci Karlovarský kraj

4/ 5 2 recenzí

Alča listopad 2023 Krásný lázeňský pobyt. Nemám co bych vytkla,naprostá spokojenost se vším ... celá recenze

VaDo červen 2022 Jako na rekreaci ROH. Znovu do Karlových Varů, možná. Lázeňský hotel Sanssouci již nikdy více. ... celá recenze

Nezávazná objednávka

Spa Resort Sanssouci: Rekreační pobyt 2 noci
    Česko, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Karlovy Vary

Cena
5 080 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 593 949

Pobyt

1. dospělá osoba na pevném lůžku
1
5 080 Kč
dospělá osoba na pevném lůžku
1
3 870 Kč