Le Palme Hotel Le Dune Resort

  Itálie, Sardinie, Badesi

Resort & Spa Le Dune - Hotel Le Palme

    Itálie, Sardinie, Badesi
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

Hotelový komplex Le Dune s krásnou dlouhou písečnou pláží je ideální pro rodiny s dětmi především pro velké množství sportovního vyžití a animačních programů. Hotel Le Palme vyhledávají zejména mladí a páry s dítětem.
Green Independent Hotel Group (EU, W), Hotel Group (IT), Beach Resort (IT)

Poloha

Tento hotelový komplex se nachází v severní Sardinii v zálivu Golfo dell ?Asinara, 2 km od městečka Badesi, cca hodinu a půl autem od Olbie a Alghera a 40 minut od S. Teresa Gallura a Porto Torres. Jedná se o jeden z nejvybavenějších hotelových komplexů na Sardinii, který se rozkládá mezi písečnými dunami (odtud název Le Dune) v parku se stoletými jalovci o rozloze 280.000 m2. Do městečka Badesi hotel ogranizuje kyvadlovou dopravu (za poplatek, denně mimo sobotu). Vzdálenost od letiště v Olbii 83 km (cca 1h a 30 min).

Vybavení

Resort Le Dune se skládá z 5 hotelů s celkem 496 pokoji, které jsou citlivě zasazeny do přírody parku resortu. Každý hotel má svou vlastní recepci,která akceptuje nejznámější kreditní karty, vyjma hotelu La Duna Bianca, jehož hosté jsou přijímáni individuálně. Jedná se o Hotel Le Palme 4*, Hotel I Ginepri 4*, Hotel Le Rocce 4*, Hotel & Spa Le Sabine 4* Superior a Hotel La Duna Bianca - 4* Superior. Hotelové služby: - 4 recepce (Wi-Fi, také v barech Alla Spiaggia, Le Palme, I Ginepri). - 6 bazénů, z nichž 2 jsou vyhrazené pouze pro děti, další 4 bazény mají lehátka, bar a dohlížejí u nich plavčíci - 10 restaurací, z toho 1 pro děti - 6 barů a prodejna domácí zmrzliny - amfiteátr, 4 tenisové kurty, malé fotbalové hřiště s osvětlením, hřiště na basket, plážový volejbal, bezpečná dětská hřiště a mnoho sportovních a volnočasových aktivit - wellness centrum - konferenční centrum s max. kapacitou 450 osob (rozloha 345 m2 + krytá terasa), rozdělitelné do 5 sálů, technické vybavení. - venkovní nehlídané parkoviště, vč. nabíjecích stanic na elektromobily - nákupní pasáž s obchody a lékárnou - lékařská služba v předem vyhrazených časech Zvířata nejsou v resortu akceptována.

Ubytování

Všechny pokoje Resortu mají terasu vybavenou posezením, koupelnu se sprchou, fén, klimatizaci, trezor, TV/SAT, telefon a minibar. Osušky na pláž na vyžádání - na kauci. Hotel Le Palme disponuje celkem 153 pokoji. STANDARD: pokoj s manželskou postelí (na vyžádání oddělená lůžka) + rozkládací křeslo, max. obsazenost 2 +1 dítě do 7 let. SUPERIOR: pokoj s manželskou postelí + rozkládací křeslo + možnost dětské postýlky; max. obsazenost 2 + 1 dítě do 15 let + INF. STANDARD FAMILY: dva propojené pokoje Standard, min. pro 4 osoby - max. obsazenost 4 + 2 děti do 7 let SUPERIOR FAMILY: dva propojené pokoje Superior, min. pro 4 osoby - max. obsazenost 4 + 2 děti do 15 let + 2 INF. Dětská postýlka zdarma, na vyžádání. Check-in 16:30; check-out 10:30. Otevření jednotlivých hotelů v nízké sezoně se řídí rozhodnutím resortu (klienti budou eventuálně ubytování ve vyšší kategorii hotelu resortu).

Stravování

Resort nabízí: ubytování s polopenzí (snídaně a večeře). U večeře je zdarma k dispozici voda (ostatní nápoje za poplatek). 'Domovskou' restaurací pro hosty hotelu Le Palme je restaurace IL POMODORO, v níž je podávána snídaně formou bufetu v době 8:00-10:30h a pro brzké snídaně mezi 7:30 a 8:00 h. mohou klienti využívat restauraci Nautilus. Večeře (19:30-22:00): Resort & SPA Le Dune nabízí možnosti stravování, které uspokojí všechny hosty. Na výběr je z 9 restaurací (+ restaurace pro děti). Kromě restaurace Nautilus je v restauracích, kde hosté nemají pobyt, nutná rezervace. Restaurace bez příplatku: NAUTILUS: bohatý bufet s mezinárodní kuchyní. CARRIMBANCA: sardinská kuchyně, bufetová forma. POMODORO: bohatý bufet PETER PAN: od 12:30 do 13:30 (mimo sobotu) oběd pro děti, nutný dozor rodičů pro děti do 2 let ALLA SPIAGGIA: pár metrů od pláže, bufet středomořských předkrmů a prvních chodů, smažené speciality z darů moře. LI JUNCHI: specializovaná na pizzu, těstoviny, středomořské předkrmy a zmrzliny, voda, víno, pivo a nealkoholické nápoje z automatů v ceně; servírované PETER PAN: restaurace pro děti z baby- a mini klubu, od 19:00 do 20:00, nutná přítomnost rodičů pro děti do 3 let Restaurace s příplatkem, nutní předchozí rezervace: SCORFANO: grilované ryby, bufetová forma, voda v ceně. Děti do 2 let a hosté hotelu La Duna Bianca bez příplatku. ROMANTICO: elegantní restaurace, tematické večeře servírované při svíčkách. IL LECCIO: (v provozu od 1.6.) Show-Cooking, středomořská kuchyně, bufetová forma. Bez příplatku pro děti do 2 let a hosty hotelů La Duna Bianca a Le Sabine. IL TRAMONTO: pár kroků od pláže, funguje přes den jako spaghetteria a pro večeře s degustačním menu. Možnost bezlepkové diety na vyžádání (při rezervaci jednotlivé restaurace). Oběd (12:30-14:30): Oběd je podáván formou 'středomořského brunche' v restauracích NAUTILUS nebo ALLA SPIAGGIA v době od 12:30-14:30 h.. Jedná se o lehký oběd bufetovou formou s širokým výběrem: těstoviny, studené chody, luštěniny, grilovaná a smažená zelenina, saláty, ovoce, sýry. Nezahrnuje klasické druhé chody s masem, rybou ani zákusky. Je možné využít oběda i v jiných hotelích řetězce na Sardinii (např. při výletech, na vyžádání). Na vyžádání je možné zaměnit večeři se středomořským brunchem. Brunch Around - možnost výměny středomořského brunche (pouze při zakoupení na celý pobyt) na Brunch Around, oběd v některém z partnerských hotelů, s příplatkem € 12/os. V ceně není transfer a nápoje. Nutno rezervovat a hradit na recepci hotelu. Není k dispozici v srpnu.

Pro děti

Pro děti je v resortu velké vyžití: velké dětské hřiště 'VILLAGGIO FANTASIA' s bazénem a hradem Duneland pro nejmenší, herna, dětské kino, relaxační místnost s postýlkami a vybavená místnost pro miminka, restaurace PETER PAN pro děti. U hotelu Le Palme je další bazén pro děti. Baby klub: od 3 do 5 let, v provozu 9:30-18:30h (20:30-22:30 na vyžádání a za poplatek) Mini klub: od 5 do 9 let (9:30-18:30h), děti mají možnost v rámci klubu i obědvat či večeřet v restauraci Peter Pan Junior klub: od 9 do 14 let (9:30-18:30h), 1x týdně je organizována večeře/party s animátory (na zápis) Teen klub: od 14 do 18 let, mj. lukostřelba, 5stranný fotbal, plážový volejbal, mini basketbal, tenis a další sporty, večerní programy Pozor: pro umístění nejmenších dětí do baby klubu je požadováno potvrzení od lékaře o bezinfekčnosti ne starší 3 dnů. Stačí v angl. jazyce - vyjádření lékaře (jednou větou) + razítko a podpis lékaře. V areálu je k dispozici zdarma plně vybavený dětský pokoj otevřený 24 hodin, vybavený vysokými židlemi, sterilizátory, ohřívači lahví, přebalovacími pulty. Maminky zde najdou vše potřebné k nakrmení svých děti (zeleninové polévky, zeleninové kaše, sušenky, jogurt, mléko , vodu a ovocné šťávy).

Sport a animace

Resort Le Dune je vybaven 6 bazény, z nichž 2 jsou vyhrazené pouze pro děti, další 4 bazény mají lehátka, bar a dohlížejí u nich plavčíci: Hosté hotelu Le Palme mohou využívat: - 2 bazény v hotelu Le Palme - jeden z nich je vyhrazen pro děti a jsou v něm dětské atrakce, - bazén v hotelu I Ginepri je pro všechny klienty, - bazén v hotelu Le Rocce je pro všechny hosty resortu, - bazén pro děti v rámci dětského hřiště 'VILLAGGIO FANTASIA', kde se nachází mnoho dětských atrakcí Sportovní zázemí: 5 tenisových kurtů (1 s osvětlením, 2 se syntetickým povrchem), nohejbalové, fotbalové a basketbalové hřiště, plážový volejbal. aj. Použití sportovního zázemí je zdarma. Další sporty: kolektivní kurzy jízdy na katamaránech, windsurfingu, kánoi, lukostřelby, tenisu, aerobik, různá cvičení, treking s průvodcem, škola tance. Za poplatek: kurty na padel, kurzy potápění a jízdy na koních, rekreační jízda na jachtách či sportovní rybolov (i hlubokomořský), pronájem skútrů a kol, šlapadel a gumových člunů.

Wellness & beauty

Wellness centrum Le Sabine SPA se nachází v rámci resorti Le Dune v hotelu 'Le Sabine SPA' a zahrnuje 2 multifunkční venkovní bazény s tryskami různé intenzity pro masáž všech částí těla, jacuzzi, protiproud, posilovnu kardio fitness, turecké lázně, relaxační zónu uvnitř i u bazénu, šatny, recepci. Spa nabízí řadu kosmetických procedur a masáží. Pro vstup do wellness centra je vyžadováno lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti k používání posilovacích strojů a využití masáží a kosmetických procedur. Pro těhotné ženy je připravena speciální nabídka procedur, vhodných pro jejich stav. Vstup do wellness centra není povolen mladistvým a dětem, je povolen jen od 14 let v doprovodu rodičů nebo osob, které mají od rodičů písemné povolení. Program 'OBJEVTE SPA' Mimořádná nabídka k objevení nádherného světa Spa: - 3x půldenní volný vstup do wellnes a využití balíčku 'CIRCUITO RELAX & BENESSERE' (povzbuzující nebo relaxační) - 1 relaxační masáž sardinskými esenciálními oleji (50 min) - 1 hydroterapie (25 min) Veškeré služby jsou za poplatek. Kompletní nabídka programů a další informace na recepci, nebo k vyžádání u CK. DALŠÍ NABÍDKA THALASSO & SPA BALÍČKŮ pro rok 2024 (změna vyhrazena): Všechny balíčky zahrnují během 1/2denní návštěvy wellness LE SABINE SPA a procedur také bezplatné využití 'CIRCUITO RELAX & BENESSERE' (povzbuzující nebo relaxační) - 2 multifunkční venkovní bazény s tryskami různé intenzity pro masáž všech částí těla, jacuzzi, turecké lázně, posilovnu kardio-fitness a relaxační zón 'CHECK IN & CHECK OUT' Den na přípravu sardinského sluníčka a den na odjezd ve skvělé formě Při příjezdu odložte na recepci své doklady a stres a nechejte se rozmazlovat. Stejně tak při odjezdu se nechejte rozmazlit a domů se vraťte nabití energií, sluncem a pohodou. Program obsahuje 2x 1/2 dne (ráno nebo odpoledne dle Vašeho výběru): - 1 čistící a regenerační ošetření obličeje - 1 tělový peeling - 1 lokalizovaná masáž 25 minut - 1 relaxační masáž 50 minut - 1 masáž obličeje 25 min - 1 hydratační tělový zábal - 1 francouzská (nebo základní) manikúra - 1 francouzská (nebo základní) pedikúra 'L ?UOMO RELAX / RELAX PRO MUŽE' Relax pro muže - stále více a více mužů pečuje o své tělo, chtějí být hýčkáni, chtějí zapomenout na stres a chtějí si obnovit jak fyzickou, tak duševní vitalitu. Program obsahuje 3x 1/2 dne (ráno nebo odpoledne dle Vašeho výběru): - 1 detoxikační tělový peeling - 2 hydromasážní koupele s remineralizační mořskou solí - 2 sprchy Vichy s chromo- a aromaterapií - 3 tělové zábaly s remineralizačním mořským bahnem - 2 lokalizované masáže 25 minut - 1 relaxační masáž se sardinskými esenciálními oleji 50 minut - 1 specifické ošetření obličeje pro muže 'BENESSERE DELLA SCHIENA / RELAX PRO VAŠE ZÁDA' Pro bezbolestná záda - hektický životní styl a špatné držení těla způsobují bolesti zad. Rukama našich profesionálů a s pomocí mořské soli, myrty a jalovce se nechejte rozmazlovat, hýčkat a léčit svá bolavá záda. Program obsahuje 3x 1/2 dne (ráno nebo odpoledne dle Vašeho výběru): - 1 detoxikační tělový peeling - 3 lokalizované obklady z mořského bahna - 2 specifické masáže zad aromatickým olejem ze Sardinie 25 min - 1 masáž lávovými kameny 50 minut - 3 hydromasážní koupele s květy sardinské mořské soli a myrtovým gelem - 2 protahovací lekce 'LE SABINE DOLCE ATTESA / SLADKÉ OČEKÁVÁNÍ' Pro nastávající maminky. Zasloužená přestávka a odpočinek, program navržený přesně na míru. Program obsahuje 3x 1/2 dne (ráno nebo odpoledne dle Vašeho výběru): - 3 drenážní masáže nohou 25 mm - 1 rituální čištění obličeje - 1 organické ošetření obličeje - 1 francouzská (nebo základní) manikúra - 1 francouzská (nebo základní) pedikúra - 2 hydratační tělové obklady - 3 speciální lekce vodního aerobiku pro těhotné ženy 'LE SABINE RELAX & BENESSERE' - 3denní program nebo 1denní program Zastavte se uprostřed divoké přírody, v srdci písečných dun a zahrad Le Sabine SPA, a objevte remineralizační procedury, zásadní pro rovnováhu vašeho těla. 3denní program obsahuje (ráno nebo odpoledne dle Vašeho výběru): - 1 detoxikační tělový peeling - 2 hydromasážní koupele s éterickými oleji - 1 hydromasážní koupel s remineralizační mořskou solí - 2 zábaly s detoxikačními mikronizovanými mořskými řasami - 1 sprcha Vichy s chromo- a aromaterapií - 1 lokalizovaná masáž 25 minut - 1 relaxační masáž esenciálními oleji 50 minut - 3 lekce vodního aerobiku 1denní program obsahuje (ráno nebo odpoledne dle Vašeho výběru): - 1 detoxikační tělový peeling - 1 hydromasážní koupel (s relaxačními esenciálními oleji nebo remineralizační mořskou solí) - 1 detoxikační mikronizovaný zábal z mořských řas - 1 masáž (kalifornská nebo relaxační se sardinskými esenciálními oleji) 50 minut 'GAMBE LEGGERE / RELAX PRO VAŠE NOHY' Specifický program pro štíhlé nohy, zlepšení krevního oběhu a celkového pohodlí dolních končetin. Program obsahuje 3x 1/2 dne (ráno nebo odpoledne dle Vašeho výběru): - 1 detoxikační tělový peeling - 2 speciální zábaly nohou - 3 hydromasážní vany s mořskou solí - 2 drenážní masáže 25 minut - 1 pressoterapie s minerálním gelem - 3 lekce vodního aerobiku 'ZEN ATTITUDE' Hluboká relaxace, vyvážení energií a stimulace smyslů. Program obsahuje 2x 1/2 dne (ráno nebo odpoledne dle Vašeho výběru): - 1 tělový peeling - 1 sprcha Vichy s chromo- a aromaterapií - 1 hydromasážní koupel s relaxačními esenciálními oleji - 1 balanční masáž pro harmonii těla 25 min - 1 tělový zábal v remineralizujícím mořském bahně - 1 hydratační tělový zábal - 1 obnovující energetická orientální masáž 50 minut - 1 masáž obličeje 25 min 'RIMODELLAMENTO E ANTICELLULITE / REMODELACE A ANTI-CELULITIDA' Program pro boj s celulitidou, který napomáhá rozpouštění vláknitých hmot a získání harmoničtější linie těla. Program obsahuje 3x 1/2 dne (ráno nebo odpoledne dle Vašeho výběru): - 1 detoxikační peeling - 3 odvodňovací hydromasážní koupele - 2 odvodňovací odvodňovací tryskové koupele - 3 zeštíhlující a anticelulitidní zábaly - 3 lokalizované rekondiční masáže 'LA BELLEZZA MARINA IN SARDEGNA / MOŘSKÁ KRÁSA SARDINIE' Čistá krása v prostředí čisté Sardinie. Ponořte se do harmonických barev Sardinie, obklopte se jejími nezaměnitelnými vůněmi a osvoboďte se od stresu a toxinů. Program obsahuje 2x 1/2 dne (ráno nebo odpoledne dle Vašeho výběru): - 1 tělový peeling - 2 hydromasážní koupele s remineralizační mořskou solí - 2 tělové zábaly s detoxikačními mikronizovanými mořskými řasami - 2 lokalizované masáže 25 minut - 1 ošetření obličeje proti stárnutí Balíčky na vyžádání v CK, možno rezervovat také předem, spolu s rezervací Vašeho pybytu. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Udržitelnost a ekologie

Příroda byla vždy středem projektů hotelového řetězce - nejen zdrojem inspirace, ale také zdrojem, který je potřeba chránit, aby mohl nabídnout ideální dovolenou k objevování nejautentičtější Sardinie. To vše je podstatou značky 'We are green', vytvořenou a registrovanou společností Dephina, aby reprezentovala závazek hotelového řetězce vůči životnímu prostředí. Jde o soubor osvědčených postupů a iniciativ ke zlepšení místního prostředí, které vytyčují cestu k udržitelné budoucnosti Sardinie. WE ARE GREEN PROTOKOL DELPHINA

Další služby
  • Wi-Fi (na recepcích, v barech Alla Spiaggia, Le Palme, I Ginepri) zdarma na vlastním notebooku prvních 180 min (dalších 180 min za €2,00) - zdarma služba lékaře ve stanovených časech, prohlídky a lékařská osvědčení za poplatek - venkovní nehlídané parkoviště v areálu - Dune Point - informační centrum o všech aktivitách Resortu, kancelář potápěčské školy, herna - butik, obchod se sportovními potřebami, fotograf, novinový stánek, menší lékárna, půjčovna aut, motocyklů, lodí atd. - zdarma kyvadlová doprava na pláž Za poplatek: plážový servis, wellness centrum, herna (s elektronickými hrami pro větší děti), internet point (a Wi-Fi od 4. hodiny připojení); vyjížďky na koních, potápění, půjčovna aut/motocyklů/šlapadel/člunů, pravidelná autobusová doprava do/z letoviska Badesi - 2 km (mimo sobotu) a jiné transfery, sportovní rybolov, výlety atd. V Resortu se neplatí za služby v hotovosti, ale předplacenou kartou resortu, z které jsou částky strhávány (vydávána na recepci).
Pláž

Nádherná dlouhá pláž s bílým pískem, vybavená lehátky a slunečníky za poplatek, se nachází cca 300 m od hotelu. Je na ní půjčovna kánoí a škola windsurfingu. Pouhých 10 m od pláže je nová hotelová budova 'LE DUNE' se snack barem, restaurací, koutkem pro děti, toaletami a sprchami. Osmikilometrová pláž je od hotelu oddělena nefrekventovanou místní komunikací, pro větší komfort hostů je zajištěna kyvadlová doprava v rámci areálu na pláž zdarma. Plážové osušky k dispozici na vyžádání (na kauci).

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání): Možnost dokoupit oběd - Brunch Mediterraneo; - cena na vyžádání. Brunch Around - možnost výměny středomořského brunche (zakoupeného na celý pobyt) na Brunch Around, v Park Hotel & Spa Cala di Lepre (Palau), nebo v 5hvězdičkových resortech Marinedda Thallaso & Spa nebo Valle dell'Erica Thalasso & SPA (S. Teresa Gallura) s doplatkem € 12 /os. (není možno využít v srpnu). V ceně není transfer a nápoje. Nutno rezervovat na recepci hotelu. Plážový servis (slunečník a 2 lehátka): 1. řada € 20 /den, 2. řada € 14 /den, od 3. řady € 10 /den (květen, červen a září); 1. řada € 26 /den, 2. řada € 20 /den, 3. řada € 14 /den, od 4. řady € 12 /den (červenec, srpen). Možnost zapůjčení kočárku €20 /pobyt (na vyžádání, při rezervaci hotelu) Vstup do wellness centra ,,Le Sabine SPA', € 20 za os./2 hodiny (od 14 let)

Speciální nabídky

NA VYŽÁDÁNÍ: SPECIÁLNÍ NABÍDKA '1 dospělý + 1 dítě do 13 let' v pokoji STANDARD. Dostupnost a cena k ověření u prodejce. Nabídka je platná pouze v období do 28.6. a od 31.8.2024 Program 'SPA DISCOVERY / OBJEVTE SPA', cena: € 155 /os. (od 14 let) - 3x volný vstup do wellness a využití balíčku 'CIRCUITO RELAX & BENESSERE' (povzbuzující nebo relaxační) - 1 relaxační masáž sardinskými esenciálními oleji (50 min) - 1 hydroterapie (25 min) Svatební cesta: Tha Le Dune Gift: 1 vstup na osobu (nutná rezervace) do Wellness centra 'Le Sabine SPA' s využitím multifunkčních sladkovodních bazénů, kardiofitness tělocvičny, relaxačních prostor a prostor na opalování s lehátky; romantická večeře s vínem z Delphina Selection v jedné z restaurací za příplatek; suvenýr Delphina a stříbrný sardinský snubní prsten pro pár. The Emotion Proposal: €160/ osoba, min. 2 osoby. Sklenička sektu s bottargou při západu slunce u moře. Romantická večeře s měkkýši, sardinským brut sektem z Delphina Selection a romantický dort. Poukaz v hodnotě 60 EUR, který lze utratit v hotelu za jídlo a víno ze sortimentu Delphina Selection a Presidents wines. 25 minutová masáž pro pár. Vodoléčba v soukromé kabině. První nebo druhá řada na pláži bez příplatku. Na vyžádání v CK možnost pobytu na 3/4 nebo 10/11 nocí (s příplatkem za privátní transfer).

Základní cena zahrnuje

  • LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí (voda u jídla zdarma), služby delegáta na telefonu*. VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí (voda u jídla zdarma), služby delegáta na telefonu.
  • Delegát je vám osobně k dispozici při příletu/odletu na letišti v Olbii a poté po celou dobu pobytu na telefonním čísle uvedeném v pokynech k zájezdu. Na vyžádání zajistí výlety, pronájem aut nebo doporučí zajímavosti v okolí.

Základní cena nezahrnuje

  • Pojištění

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: SARDEGNA TRAVEL s.r.o., IČ 27112063.
Název hotelu dle pořadatele: Resort & Spa Le Dune - Hotel Le Palme ****
Lokalita dle pořadatele: Sardinie, Badesi

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Le Palme Hotel Le Dune Resort ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 100 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 600 173
dnes 8–19 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Itálie - více informací

Nezávazná objednávka

Resort & Spa Le Dune - Hotel Le Palme
    Itálie, Sardinie, Badesi

Cena
28 060 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 600 173

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
28 060 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dospělý
2
552 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dítě do 18 let
0
352 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
1 590 Kč