80 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Leda Beach Hotel ***

Poloha

Hotel se nachází 100 m od centra antického města Side. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 65 km.

Vybavení Hotelu

Hotel nabízí klientům 24 hod recepci, možnost připojení WIFI (za poplatek), hlavní restauraci s venkovním posezením, restauraci a la carte, kavárnu, bar u bazénu, venkovní bazén, dětský bazén, společenská místnost s TV, prádelnu (za poplatek), lékařsku službu (za poplatek), směnárnu, možnost nákupu v hotelu. Možnost pronájmu automobilu (za poplatek). Trezor na recepci (za poplatek).

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou se sprchovým koutem, fénem, individuální klimatizací, satelitní TV, telefonem, minibarem (za poplatek), balkonem či terasou. Ubytování v bungalovech.

Pláž a plážový servis

Písčitá u hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Sport a Fitness

Stolní tenis, šipky, animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek – masáže, vodní motorové sporty na pláži.

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu. Nápoje za poplatek. Oběd je možné zakoupit v hotelové restauraci a la carte.

Pro děti

Dětský bazének, hlídání dětí za poplatek (rezervace nutná na recepci).

Poznámka

Cenově zvýhodněné pobyty pro děti: 1. dítě do 12,99 let POBYT ZDARMA. Max. obsazenost standardního pokoje: 3 nebo 2+1.Rodinný pokoj až 3+1 na vyžádání.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Side