Hotel Limak Arcadia Golf & Sport Resort

  Turecko, Belek

5/5

Limak Arcadia Golf & Sport Resort

    Turecko, Belek, Turecká riviéra, Belek
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Moderní a svěží plážový resort značky Limak, obklopený rozsáhlou zahradou. Nachází se na vlastní písečné pláži v oblasti Belek. Resort nabízí svým klientům služby nadstandardní úřovně a bohatý animační program, jak pro děti tak pro dospělé a je oblíbený taktéž u milovníků golfu - nachází se jen 700 metrů od dvou nádherných golfových hřišť. Doporučujeme klientům všech věkových kategorií a zvláště rodinám s dětmi a náročnějším klientům. Vzdálenost od letíště 35 km.
PLÁŽ
Písečná pláž přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky, plážové osušky a matrace zdarma. Plážový bar a molo. Na pláži možnost pronajmují soukromých pavilonů.
UBYTOVÁNÍ
Standardní pokoj s možností přistýlky je vybaven individuálně ovladatelnou klimatizací, TV/SAT, minibarem (zdarma, denně doplňován nealkoholickými nápoji a pivem), trezorem(zdarma), telefonem, Wi-fi, koupelnou s vanou/sprchou, WC, fénem, balkonem. Na vyžádání rodinný pokoj s 2 oddělenými ložnicemi.
STRAVOVÁNÍ
ULTRA ALL INCLUSIVE - snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. Přes den možnost pestrého občerstvení formou svačin, zmrzliny, zákusků, turekých palačinek, burgerů. Možnost občerstvení i přes noc. Neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů včetně některých importovaných 24 hodin.
VYBAVENÍ
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 4 ala carte restaurace (za poplatek - nutná rezervace) 6 barů, kavárna, patisserie, wifi na recepci zdarma, 3 venkovní bazény, 2 dětské bazény, krytý bazén, mini klub, dětské hřiště, skluzavky a menší aqua park, SPA centrum, konferenční místnosti, prádelna, room service, obchodní arkáda, kadeřnictví, disko, lékař, golfové hřiště, tennisové kurty a fotbalové hřiště.
AKTIVITY
Bohaté animační a večerní programy pro děti i dospělé, mini klub, taneční párty, živá huda, boccia, aerobic, vodní gymnastika, šipky, stolní tenis, basketbal, tenis, tenisová škola, fotbal, golf, golfová škola, kulečníky, bowling, stolní hry, plážový volejbal, mini fotbal, vodní pólo, fitness, sauna, turecké lázně, masáže, potápění, vodní sporty na pláži za poplatek.

Základní cena zahrnuje

  • - leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku. - leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • - komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta. - Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu. - komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Limak Arcadia Golf & Sport Resort *****
  • Lokalita dle CK: Turecká riviéra
  • Místo dle CK: Belek

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Limak Arcadia Golf & Sport Resort *****
Typ pláže: molo, písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 745 280
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

6. nejlepší hotel v destinaci Belek

5/ 5 7 recenzí


Zdenka Králíková říjen 2019
Dovolená Limak Arkadia. Dovolená překrásná, ubytovací zařízení se službami odpovídající ceně ..doporučujeme i v tomto období krásné počasí... celá recenze


Lukas srpen 2018
Krásná dovolená. Hotel velmi pěkný Personál velmi ochotný ... celá recenze


Seal srpen 2017
Krásná dovolená. Pobyt,strava,úklid super. Prostě tak velký resort a přece nebylo přelidněno . Animátoři super. Nabídli,ale nenutili.... celá recenze

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Limak Arcadia Golf & Sport Resort
    Turecko, Belek, Turecká riviéra, Belek

Původní cena
33 990 Kč/os

Cena
26 290 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 745 280

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
26 290 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
390 Kč