Hotel Lou' Lou' a Beach Resort

  Spojené arabské emiráty, Sharjah

4/5

Lou' Lou'a Beach Resort

    Spojené arabské emiráty, Sharjah
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Plážový hotel s výbornou polohou na břehu moře, s příjemnou atmosférou, určený všem klientům, nabízí výhledy na průzračné vody Arabského zálivu!

Přehled

jednodušší plážový hotel 'suchý' resort klidné místo Wi-fi internet zdarma

Stručná poloha

Sharjah cca 30 minut od letiště v Dubaji přímo u privátní písečné pláže

Poloha

Sharjah, 3 minuty od centra města a cca 30 minut od letiště v Dubaji, přímo na privátní pláži s jemným pískem.

Vybavení resortu

134 standardních pokojů a suite s výhledem na moře. Klimatizace, 3 restaurace, bary, bazén (teplotně regulovaný), dětský bazén, jacuzzi, lázně, sauna, masáže, salón krásy, fitness, vodní sporty, windsurfing, šlapací kola, kajaky, volejbal, badminton, stolní tenis, billiard, boutique, business centrum, Wi-fi internet zdarma, hlídání dětí, sejfy v recepci (zdarma), pronájem aut, shuttle bus na tržiště v Sharjah nebo do centra Dubaje.

Vybavení pokoje

Standard pokoj - klimatizace, minibar, sejf, telefon, fén, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, WC. Možnost ubytování 3 osob.

Pokoj pro 2 osoby, možnost ubytování 3 osob

Pokoj pro 2 osoby, možnost ubytování 3 osob

Stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze - vše formou bufetu.

Názor CK

Plážový hotel s výbornou polohou na břehu moře, s příjemnou atmosférou, určený všem klientům, nabízí výhledy na průzračné vody Arabského zálivu!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování v pokoji s výhledem na moře a balkonem. Hotel nepodává alkohol.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Dubai - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky/anglicky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění.

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Název hotelu dle pořadatele: Lou' Lou'a Beach Resort ***
Lokalita dle pořadatele: Sharjah, Sharjah
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Lou' Lou' a Beach Resort ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 385 420
dnes 8–18 h

Hodnocení

6. nejlepší hotel v destinaci Sharjah

4/ 5 5 recenzí


Marie únor 2015
Dovolená LM v SAE. Malý hotel Lou Lou s příjemným a milým personálem. Pokoj i ostatní prostory hotelu jsou vzorně uklízeny, výměna prádla a doplňován... celá recenze


Be.tina prosinec 2013
Lou' Lou'a Beach Resort ****. V tomto hotelu jsme byli již 3x . Poprvé jsme zde byli 2.-9.11.2011 a byli jsme hned na poprvé moc spokojeni. Vrátili jsme se sem ... celá recenze


Marek leden 2014
...zpet do minulosti..... ...procvicite si rustinu a budete v lokalite, kterou pokud jste chteli Dubai, nemuzete absolutne srovnavat.... Je to konzervativne... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Nezávazná objednávka

Lou' Lou'a Beach Resort
    Spojené arabské emiráty, Sharjah

Cena
33 060 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 385 420

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
33 060 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
9 460 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
944 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
576 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
480 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
890 Kč