Hotel MarBella Corfu

  Řecko, Korfu, Agios Ioannis Peristeron

Marbella Beach hotel

    Řecko, Korfu, Agios Ioannis Peristeron
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Přehled

jeden z nejkvalitnějších hotelů ostrova skvělá úroveň služeb a vybavenosti možnost stravování all inclusive vhodné pro všechny kategorie

Poloha

přímo u písečně - oblázkové pláže centrum střediska Agios Ioannis 2 km hlavní město Kerkyra 17 km mezinárodní letiště 16 km

Poloha

hotel Marbella Beach (zrekonstruovaný v roce 2010) se nachází 2 kilometry od centra poklidnějšího letoviska Agios Ioannis. Leží přímo u písečně-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře (přes místní komunikaci, přístup mostem). V okolí hotelu se nabízí řada nákupních možností, poblíž je i zastávka místní autobusové dopravy, díky které se lze snadno dostat do okolních míst. Hlavní město Kerkyra je vzdáleno 17 km. Doporučujeme návštěvu jeho historického centra. Mezinárodní letiště je vzdáleno 16 km.

Vybavení hotelu

celý komplex je položen v mírném svahu, nejvzdálenější část hotelu je od moře vzdálena cca 100 m. Díky své poloze areál nabízí jedinečný výhled na okolí a na moře. Hlavní budova je postavena v kaskádovitém stylu, což skýtá větší prostor balkonům a terasám hotelových pokojů. Je obklopený olivovými háji a má řadu dobře udržovaných zahrad. Nabízíme ubytování ve standardních dvoulůžkových pokojích s možností 1 přistýlky. K dispozici budete mít prostornou recepci s elegantní lobby, ke stravování slouží celkem 6 restaurací, kdy některé mají venkovní terasu s výhledem na moře (jídla řecké tradiční kuchyně i speciality středomořské či mezinárodní kuchyně), k posezení slouží celkem 4 bary (vnitřní i venkovní). Ve vnitřní části hotelu dále naleznete obchod s plážovými potřebami a suvenýry, minimarket, zlatnictví, butik, kadeřnictví, internetový koutek (za poplatek), business centrum, fitness centrum, WiFi připojení ve společných prostorách zdarma. Venkovní rozlehlý areál tvoří 2 sladkovodní bazény, jeden vyhřívaný bazén s vířivkou, dětský bazén s brouzdalištěm a skluzavkami, několik slunečních teras s lehátky a slunečníky (zdarma, i na přilehlé pláži). K aktivnějšímu trávení dovolené se nabízí tenisový kurt s umělým osvětlením, aerobic, aqua gym, stolní tenis, výuka lukostřelby i taneční lekce, animační programy pro všechny věkové kategorie, na pláži středisko vodních sportů. U hotelu je privátní parkoviště (zdarma).

Vybavení pokoje

hezky a moderně zařízené standardní 2 lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (cca 20 m2) mají vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, SAT-TV, radio, telefon, lednici, klimatizaci, trezor (za poplatek), balkon (lze sjednat výhled na moře). Na vyžádání jsou k dispozici rodinné pokoje nebo suity s kapacitou 4 osoby (oddělená ložnice) s balkonem nebo terasou (výhled na moře za příplatek).

Pojmenování zařizení

Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky.

Stravování

polopenze formou bohatého bufetu, nebo plná penze či ultra all inclusive formou bufetu.

Názor CK

jeden z tradičně nejkvalitnějších hotelů na ostrově Korfu. Je vkusně zařízený, má velmi příjemnou atmosféru, splňuje požadavky i náročných klientů. Aniž opustíte areál komplexu, budete mít po ruce vše, co potřebujete a kulisu Vaší dovolené bude tvořit nekonečná zeleň okolní přírody. Oceňujeme i pestrost stravování a spektrum typů ubytování. Toto místo Vás nezklame.

Základní cena zahrnuje

ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.

Základní cena nezahrnuje

Letecká doprava

případné navýšení palivového příplatku.

pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Marbella Beach hotel *****
  • Lokalita dle CK: Korfu
  • Místo dle CK: Agios Ioannis

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

MarBella Corfu *****
Typ pláže: písčito - oblázková, molo
Vzdálenost od pláže: 40 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 568 797
dnes 7.30–20 h

Lokalita

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Nezávazná objednávka

Marbella Beach hotel
    Řecko, Korfu, Agios Ioannis Peristeron

Cena
48 410 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 568 797

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
48 410 Kč
příplatek za akce 0% storno při zakoupení zájezdu do 12.4.2020 (SPO Storno 3_2020)
0
0 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
1 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta TAM
0
400 Kč
příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta ZPĚT
0
400 Kč
příplatek za nadváhu do letadla 23,1 kg-31,9 kg - cesta TAM
0
790 Kč
příplatek za nadváhu do letadla 23,1 kg-31,9 kg - cesta ZPĚT
0
790 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta TAM
0
790 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta ZPĚT
0
790 Kč