Hotel Marhaba Royal Salem

  Tunisko, Sousse

4/5

Marhaba Royal Salem

    Tunisko, Sousse
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Plážový resort skládající se ze 2 budov leží přímo u písčité pláže, velkou předností je překrásná palmová zahrada vytvářející jedinečnou atmosféru, kterou ještě doplňuje výrazná architektura hotelového interiéru. Centrum města Sousse je vzdáleno 5 kilometrů, letiště v Monastiru 30 kilometrů. 

PLÁŽ

Široká písčitá pláž s jemným pískem a velmi pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky zdarma. Plážové osušky za depozit.

UBYTOVÁNÍ

Standardní pokoj s možností až jedné přistýlky vybaveny centrální klimatizací (v hlavní sezoně), telefonem, SAT / TV, trezor na recepci (za poplatek), ledničkou, koupelnou s vanou či sprchou, WC, fénem, balkonem, nebo terasou. Za příplatek možnost standardního pokoje s výhledem na moře.

STRAVOVÁNÍ

ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, neomezené množství nealkoholických a alkoholických rozlévaných nápojů místní výroby od 10:00 – 24:00 hodin, dle otevírací doby barů.

VYBAVENÍ

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, lobby bar, snack bar, bar u bazénu, bar na pláži, noční klub, kavárna, menší obchodní arkáda, maurská kavárna, 2 bazény, dětský bazén, bazén s tobogány, vnitřní bazén, kadeřnictví, wellness, dětské hřiště, WiFi na recepci (zdarma).

AKTIVITY

Animační programy pro děti i dospělé během dne, večerní programy, miniklub, plážový volejbal, minigolf, stolní tenis, šipky, basketball, mini fotbalové hřiště. Za poplatek – fitness, sauna, turecké lázně, masáže, tenisový kurt.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta, pobytovou taxu.
  • Při vstupu Tuniska se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 6 měsíců po návratu z destinace. COVID 19 aktuální podmínky vstupu sledujte na stránkách MZV l

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Marhaba Royal Salem ****
  • Lokalita dle CK: Tunisko
  • Místo dle CK: Sousse

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Marhaba Royal Salem ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 830 406
dnes 8–18 h

Hodnocení

5. nejlepší hotel v destinaci Sousse

4/ 5 10 recenzí


Střížová září 2017
Dovolená v Tunisku. Super dovolená.Doporučuji.Myslím ale ,že je lepší jet mimo sezonu.... celá recenze


Heřman jiří září 2016
HOTEL ROYAL SALEM. Chci varovat všechny budoucí zájemce o dovolenou v Tunisku . Tolik špíny a odpadků jsem nikdy v životě neviděl jako na dovolené v ... celá recenze


beata červen 2015
Dovolená. včera jsme přiletěli a uplně spokojeni.Hotel standartní,jídlo chutnalo,a moře nádherný....všem doporučuji... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.

Nezávazná objednávka

Marhaba Royal Salem
    Tunisko, Sousse

Původní cena
22 290 Kč/os

Cena
15 890 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 830 406

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
15 890 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
600 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
464 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
790 Kč