Hotel Monica Isabel Beach Club

  Portugalsko, Algarve, Albufeira

1/5

Monica Isabel

    Portugalsko, Algarve, Albufeira
Tento hotel není aktuálně v nabídce
All Inclusive

plná penze během dne, nápoje k hlavním jídlům (voda, nealko, pivo, víno), lehké občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (víno, pivo, likéry, minerální voda, čaj, káva) dle nápojového lístku AI - v baru u bazénu (11.00-18.00 hod.) a baru Atlantic u recepce 16.00-23.00 hod., zmrzlina 11.00-17.00 hod., animační programy.

Názor CK

Rozlehlý komplex střední kategorie na krásné dlouhé pláži nabízí kvalitní služby pro strávení klidné dovolené se službami all inclusive.

Internet

WiFi zóna (veřejné prostory zdarma), internet na pokoji cca 5 EUR/den.

Poloha hotelu

rozsáhlý resort se nachází cca 100 m od písčité pláže, „Forte Sao Joao“, je od resortu oddělena pouze místní komunikací, pláž místy s oblázky. Centrum letoviska Albufeira je vzdáleno cca 3 km, letiště ve Faru 35 km. V resortu i jeho těsné blízkosti jsou nákupní možnosti. Golfové hřiště cca 6 km.

Pro děti

dětský klub (4-11 let), bazén, dětská postýlka zdarma.

Služby za poplatek

trezor, internet, pronájem plážových osušek (cca 25 EUR/ks), biliár, půjčovna jízdních kol.

Stravování

all inclusive

Ubytování

celkem cca 200 pokojů ve 2 rozdílných budovách - 100x studio standard s klimatizací v růžové budově, koupelnou/WC, SAT/TV, trezorem (za poplatek) a balkonem. Na vyžádání 1ložnicové apartmány v bílé budově: ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s rozkládacím gaučem (pro 2 osoby), jinak stejné vybavení. Většina pokojů s výhledem na oceán.

Vybavení hotelu

vstupní hala s recepcí, výtahy, bufetová restaurace, 2x bar, 1x snack bar na pláži (za poplatek, 9.00-18.00 hod.), zahrada, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, obchod se suvenýry, minimarket, tenisové kurty (2x týdně/osoba), stolní tenis, minigolf, dětské hřiště, parkoviště, 6x týdně animační programy v hotelu - šipky, aerobik, volejbal; večerní programy a představení. Zdarma shuttle transfer do Albufeiry, cca 4x denně, rozpis časů na recepci.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Monica Isabel Beach Club ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 885 475
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

1. nejlepší hotel v destinaci Algarve

1/ 5 1 recenzí


marko červenec 2018
Neuvěřitelný zážitek. Dovolená se službou all inclusiv byla opravdovým "zážitke" Služby, stravování byly průměrné, někdy i podprůměrné. Snídaně nebyly ... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-monica-isabel-algarve-portugalsko-z885475/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.