200 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu More Meni Cosmopolitan Hotel ****

Popis hotelu

smartline hotel v blízkosti pláže. V celém hotelu WiFi zdarma. V okolí hotelu taverny a bary.

Poloha

klidná, v letovisku Lambi. Restaurace a bary pouze 100 m. Místní centrum letoviska s možnostmi pro nakupování cca 1 km. Hlavní město Kos cca 2 km. Letiště cca 25 km.

Pláž

písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 200 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení

85 pokojů, přijímací hala s recepcí, společenská místnost, místností s TV, restaurace, bar a koktejl bar. V zahradě sladkovodní bazén s opalovací terasou a barem. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): chladnička, klimatizace, trezor k pronajmutí, satelitní TV, telefon, vana nebo sprcha, WC, fén a balkon na stranu do zahrady. Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): s výhledem na moře, jinak jako A2A. Komfort pokoje (A2K/A3K): ve vyšších patrech, výhled na moře, jinak jako A2A. Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Na večeře vyžadováno vhodné oblečení (pánové dlouhé kalhoty). Během dne k dispozici snacky na baru u bazénu (za poplatek).

Sport/aktivity

za poplatek: vodní sporty na pláži, sportovní možnosti v okolí.

Internet

internetový koutek a WiFi zdarma v celém hotelu.

Děti

dětská postýlka (na vyžádání, zdarma), dětská židlička v restauraci.

Info

služby delegáta: prostřednictvím connected service;
místní kategorie: 3;
platba kartou: VISA, MasterCard.

Ušetřete

• 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.12.2016, 10% sleva za včasnou rezervaci do 30.04.2017• Joker pokoje

Dětská sleva

A2A, A2B - 2 dosp. osoby + 1 dítě (2 - 12,99 let) 50% sleva z ceny ubytování. Další dětské slevy dle rezervačního systému.

Zobrazené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v akčních nabídkách

Řecko

Poloha: Řecko je kouzelná země, protkaná slunečními paprsky, prosycená vůní zrajících oliv a omývaná vlnami blankytně modrého moře. Bohové Řecko milovali a rozmazlovali. Důkazem nám jsou chrámy a mocné monumentální stavby, jež pro ně vytvořili smrtelníci jako projev úcty a vděčnosti. Řecko má velice zajímavou minulost, krásnou krajinu a pestrou kuchyni, ale samozřejmě bychom v žádném případě neměli opomenout pohostinnost místních obyvatel, jež velice přispívá k příjemné atmosféře při pobytu v Řecku. Řecko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Středozemním, Jónským a Egejským mořem. Pro tuto balkánskou zemi je charakteristická velká přírodní rozmanitost. Vysoká pohoří (Olymp - 2.917 m), úrodné nížiny a krásné ostrovy. Ostrovy tvoří přes pětinu rozlohy země. Z tisíců řeckých ostrovů a ostrůvků jich má pouze 78 více než 100 celoročních obyvatel. Několik stovek větších ostrovů se dělí do 4 souostroví: v Egejském moři se nachází Kyklády, Severní a Jižní Sporády, součástí Jižních Sporád jsou i Dodekanésy. Poslední skupina se nachází v Jónském moři, jedná se o Jónské ostrovy. Nezařazené zůstávají ostrovy v Sarónském zálivu, Évia a Kréta

Počet obyvatel: 10.000.000.

Hlavní město: Athény.

Jazyk: Řečtina.

Měna: Euro.

Ceny: Obecně platí, že v Řecku jsou ceny vyšší než u nás. V létě je však ovoce, zelenina, spotřební zboží a některé druhy potravin téměř stejně drahé jako u nás.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

 

Od roku 2018 bude v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba bude přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Kos