Hotel Noku Maldives

  Maledivy, Noonu Atol

Noku Maldives

    Maledivy, Noonu Atol
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Jeden z mála resortů v Noonu Atollu dává možnost poznat nedotčené korálové útesy, tyrkysové vody a široké panenské písečné pláže. Resort znovu otevřený po kompletní renovaci v srpnu 2017!!!

Přehled

transfer - hydroplán luxus s maledivskou pohostinností jedny z nejlepších potápěčských lokalit možnost příplatku na ALL INCLUSIVE, příp. Island Bliss prostorné vily, některé s bazénem možnost ubytování až 2 dětí ve vile s rodiči Wi-fi internet zdarma

Poloha

189 km od letiště v Malé v severní části Malediv

Poloha

Noonu Atoll, vzdálenost od letiště 189 km - transfer hydroplánem 45 minut.

Rozloha

délka cca 750 m, šířka cca 250 m.

Popis resortu

velmi prostorné a luxusně zařízené vily poskytují maximální soukromí. Celý ostrov je obehnán krásnou bílou písečnou pláží a úchvatnou tyrkysově zbarvenou lagunou.8 Deluxe Beach vil, 11 Super Deluxe Beach vil s bazénem, 10 Deluxe vodních vil, 20 Super Deluxe vodních vil s bazénem, 2-ložnicová Beach residence.

Vybavení resortu

2 restaurace, 2 bary, bazén, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, vodní lyže, wake-boarding, katamarány, kanoe, jet ski, kajaky, rybaření, tenis, boutique, Wi-fi internet, půjčovna CD/DVD.

Vybavení pokoje

Beach villa - klimatizace, minibar, sejf, espresso přístroj, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, internetová přípojka, prostorná koupelna, sprcha, WC, venkovní sprcha, terasa s teakovým nábytkem a plážovými lehátky se slunečníky, sedací souprava. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí.

Pojmenování zařizení

Beach villa pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí

Stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze, plné penze nebo ALL INCLUSIVE, příp. Island Bliss formou kombinace bufetu a servírovaného menu či á la carte.

Názor CK

Jeden z mála resortů v Noonu Atollu dává možnost poznat nedotčené korálové útesy, tyrkysové vody a široké panenské písečné pláže. Resort znovu otevřený po kompletní renovaci v srpnu 2017!!!

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Male - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Noku Maldives *****
  • Lokalita dle CK: Noonu Atol
  • Místo dle CK: Noonu Atoll

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Noku Maldives *****

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 566 132
dnes 7.30–20 h

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

Noku Maldives
    Maledivy, Noonu Atol

Cena
140 930 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 566 132

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
140 930 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
88 690 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
760 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
410 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
1 300 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 10 dní
0
1 Kč