Olmuccio Hotel & Residence

  Francie, Korsika, Sainte-Lucie de Porto-Vecchio

OLMUCCIO CLUB

    Francie, Korsika, Porto-Vecchio
Číslo zájezdu: 1 621 748
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha:

Bungalovy Olmuccio Club jsou vzdáleny 5 km od městečka Sainte Lucie Porto Vecchio. Obklopuje je zelený park, od písčité pláže jsou vzdáleny 300-500 metrů.

Vybavení:

Recepce, WiFi (zdarma), restaurace s grilem, pizzerií a barem (červenec-srpen), bazén se sluneční terasou a lehátky, minigolf, stolní tenis, hřiště na pétanque a plážový volejbal, prádelna, parkoviště.

Ubytování:

Klimatizované bungalovy s kompletně vybavenou kuchyňkou (el. sporák, lednice, myčka s výjimkou 2P6). Koupelna a WC, SAT/TV, terasa s grilem a zahradním nábytkem. Některé byty mají vlastní zahradu.
2P4: obytná část s rozkládací pohovkou, dvojlůžková ložnice.
2P4 zahrada: obytná část s rozkládací pohovkou, dvojlůžková ložnice.
2P6: obytná část s rozkládací pohovkou, dvojlůžková ložnice, mezanin se dvěma lůžky.
3P6: obytná část s rozkládací pohovkou, dvojlůžková ložnice, mezanin se dvěma lůžky.
3P6 zahrada: obytná část s rozkládací pohovkou, dvojlůžková ložnice, mezanin se dvěma lůžky.

Stravování:

Bez stravování. Možnost zajištění snídaní (10 EUR/os./den, 7 EUR/dítě do 10 let/den.

Povinné smluvní údaje

K dispozici je telefonická asistence z ČR v češtině. Na místě se při příjezdu platí povinná vratná kauce 200 EUR/byt. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky, objednané letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%). Pobyt v rezidenci je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.

Popis letoviska:

KORSIKA
Tento ostrov plný kontrastů si právem zaslouží svůj přívlastek 'ostrov krásy'. Leží v srdci západního Středomoří, zhruba 170 km od pobřeží Francie a 80 km od italských břehů. Korsika přitahuje divokými soutěskami a malebnými zátokami na západě a nádhernými plážemi na východním pobřeží. Za návštěvu stojí čarokrásná městečka s charakteristickou starobylou atmosférou a také vyhlášené Bonifacio, které je díky svým bělostným útesům řazeno mezi největší pozoruhodnosti Evropy.

SAINTE LUCIE DE PORTO VECCHIO
Sainte Lucie de Porto Vecchio je malá vesnice na jihovýchodě Korsiky, 3 km od pobřeží. Větší a živější středisko Porto Vecchio, vzdálené 15 km, pochází ze 16. století. Bylo vybudováno na slaných močálech, které byly později odvodněny, aby se město mohlo dále rozvíjet. Staré centrum s úzkými uličkami si dodnes uchovalo svůj šarm pevnostního města a právem patří k nejnavštěvovanějším místům na ostrově. V okolí letoviska se nachází hned několik vyhlášených pláží - Pinarellu, Palombaggia, Santa Giulia a Rondinara.

Doprava:

Vlastní.

Současně s pobytem pro vás zajistíme trajektové lístky na ostrov Korsika. Ceny trajektů závisí na datu rezervace, obecně platí, že nejlevnější jízdenku získáte při co nejvčasnější rezervaci. Ceny jsou pohyblivé dle aktuálního kurzu EUR a obsazenosti lodi. Zajišťujeme lístky od společností Moby Lines a Corsica Ferries. Nejvýhodnější a nejkratší trasa je Livorno - Bastia (4 hod.). Pro kalkulaci potřebujeme znát termín pobytu, typ a rozměry auta (délka, výška, šířka), počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, zda požadujeme rezervaci kabiny. Pro objednávku je nutné doplnit celá jména všech cestujících, jejich data narozením čísla cestovních dokladů, SPZ vozu. Na trajektové lístky se nevztahují stornopodmínky a stornopoplatky CK. Objednané a zaplacené jízdenky lze měnit a stornovat dle podmínek přepravní společnosti. Trajektový lístek obdrží cestující současně s informacemi k pobytu, tj. cca 7 dnů před odjezdem.

Základní cena zahrnuje

Týdenní pronájem bytu v daném období, spotřeba vody a energie, místní poplatky, závěrečný úklid vyjma kuchyně (provádí klient), telefonická asistence.
Pobyt: možnost nástupu v libovolný den, min. 3 noci.

Základní cena nezahrnuje

POVINNÉ:
Kauce (vratná jistina): 200 EUR/byt (hotovost, plat. karta).

NEPOVINNÉ:
Snídaně: 10 EUR/os./den, děti do 10-ti let 7 EUR/dítě/den.
Dětská postýlka: 10 EUR/týden.
Zapůjčení elektrického grilu: 15 EUR/týden.
Domácí zvíře: nelze.
Cestovní pojištění

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Campanatour, IČ: 62619012. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: OLMUCCIO CLUB ***
  • Lokalita dle CK: Korsika
  • Místo dle CK: Porto-Vecchio

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Olmuccio Hotel & Residence ***

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 300 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 621 748
dnes 7.30–20 h

Lokalita

https://last-minute.zajezdy.cz/dovolena-olmuccio-club-korsika-francie-z1621748/1117834440/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Nezávazná objednávka

OLMUCCIO CLUB
    Francie, Korsika, Porto-Vecchio

Cena
20 060 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 621 748

Pobyt

za osobu na pevném lůžku (při obs. 2 os.)
2
19 260 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč