Oran Hotel

  Turecko, Istanbul

Hotel Oran

    Turecko, Istanbul
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis hotelu

Hotel Oran
Zrenovovaný butikový hotel se nachází ve čtvrti Laleli v dosahu tradičních restaurací, nákupních možností i památek. Snídaně se podávají v restauraci Panorama s výhledem na město a na výběr jsou delikatesy turecké i mezinárodní kuchyně.
UBYTOVÁNÍ
Dvoulůžkové standardní pokoje s přistýlkou jsou vybaveny centrálně ovládanou klimatizací, telefonem, TV se satelitním příjmem, wifi zdarma, minibarem, setem pro přípravu čaje a kávy, koupelnou, WC, fénem a trezorem.
STRAVOVÁNÍ
Snídaně formou bufetu.
VYBAVENÍ
Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, turecké lázně, sauna, kadeřnictví, wifi ve společných prostorách, konferenční místnost.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Oran Hotel ****

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 037 117
dnes zavřeno

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-oran-istanbul-turecko-z2037117/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.