Orea Congress Hotel Brno

  Česko, Jihomoravský kraj, Brno

OREA Congress hotel Brno: Rekreační pobyt 3 noci

    Česko, Brněnsko, České přehrady, Jihomoravský kraj, Moravský kras, Brněnská přehrada, Brno
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
OREA Congress hotel Brno

Orea Congress hotel Brno**** je nově zrekonstruovaný hotel, dříve známý pod jménem Voroněž I., s největším kongresovým centrem v regionu s nejmodernějším technickým vybavením a vysokou variabilitou. Hotel sousedí s BVV Brno, má bezbariérový přístup do budovy, bezbariérové veřejné a konferenční prostory a restauraci s barem. 

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v 370 pokojích v několika kategoriích – nově zrekonstruované designové Executive a Deluxe pokoje a základně vybavené pokoje Classic.

Pokoje executive – nově zrekonstruované pokoje v nejvyšších patrech hotelu (7. až 10. patro) jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, fénem a WC, TV / SAT, klimatizací, pracovním stolem, telefonem, trezorem, Mbarem. Internetovým připojením Wi-Fi. Pokoje jsou určeny pro 2 dospělé osoby, dětská postýlka na vyžádání zdarma. Výhled je buď na zeleň v okolí hotelu, areál brněnského výstaviště nebo historické centrum města, případně na řeku Svratku. Některé pokoje mají balkón. 

Pokoje deluxe – nově zrekonstruovaný pokoj v moderním designu v 5. a 6. patře hotelu s částečným výhledem na rareál VV nebo řeku Svratku, případně na zeleň v okolí hotelu. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, fénem a WC, TV / SAT, klimatizací, pracovním stolem, čajovým a kávovým setem,  telefonem, trezorem, Mbarem. Internetovým připojením Wi-Fi. V pokojích je možné umístit přistýlku.

Pokoje classic – se nachází v 1. až 4. patře. Jsou vybaveny koupelnou s vanou, fénem, WC, pracovním stolem, telefonem, TV / SAT, internetovým připojením Wi-Fi. V pokojích je možné umístit přistýlku.

Restaurace a stravování

Hostům je k dispozici od 11:00 - 22:00 hod. hotelová restaurace Fairside, která se zaměřuje zejména na moderní českou a středomořskou kuchyni s mezinárodními trendy. Dále mohou hosté využívat Fairside bar, který je oblíbený pro neformální setkání, mohou si zde vychutnat tradiční české pivo, koktejly nebo kávu s dezertem. V moderně zařízené restauraci Atrium v prvním patře jsou servírovány snídaně formou bohatého bufetu. Je v provozu od 6:30 – 10:00 hod.

Sport a relaxace

Milovníky aktivního odpočinku jistě ocení hotelové fitness centrum, kde mají hosté v rámci pobytu vstup zdarma.

Zvířata

Pobyt s pejsky je možný pouze v pokojích typu classic a deluxe po předchozí rezervaci za příplatek 400 Kč / noc.

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat na parkovišti za poplatek 240 Kč / den.

Zajímavosti

Brno nabízí nepřeberné množství kulturních akcí a v jejím okolí naleznete mnoho významných památek, které stojí za návštěvu. Mezi hlavní patří např. hrad Špilberk, vila Tugendhat, hrad Veveří, ZOO, Brněnská přehrada, Jungle park, Vida! Science centrum.

Destinace

Brno je statutární město, počtem obyvatel i rozlohou druhé největší město v České republice  a největší město na Moravě.

Základní cena zahrnuje

  • 3x ubytování, 3x snídaně formou bufetu, vstup do fitness centra

Základní cena nezahrnuje

  • pobytová taxa ve výši cca 30 Kč /den.
  • Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Geovita, s.r.o., IČ 28568541.
Název hotelu dle pořadatele: OREA Congress hotel Brno: Rekreační pobyt 3 noci ****
Lokalita dle pořadatele: Jižní Morava, Brno

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Orea Congress Hotel Brno ***

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 212 135
dnes zavřeno

Nezávazná objednávka

OREA Congress hotel Brno: Rekreační pobyt 3 noci
    Česko, Brněnsko, České přehrady, Jihomoravský kraj, Moravský kras, Brněnská přehrada, Brno

Cena
2 930 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 212 135

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
0
2 930 Kč
1. dospělá osoba na pevném lůžku
0
5 250 Kč