OREA Hotel Devět skal

  Česko, Vysočina, Sněžné

3/5

OREA RESORT DEVĚT SKAL

    Česko, Vysočina, Žďárské vrchy, Sněžné
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

hotel se nachází v rekreační oblasti v nadmořské výšce 600 m n.m. v těsné blízkosti Milovského rybníka s možností koupání i rybolovu. Okolí hotelu skýtá nesčetné možnosti k procházkám a k výletům a je ideálním místem pro turisty a cykloturisty. Možnost rybaření v Milovském rybníku.

Lyžování

výborné běžkařské podmínky v okolí hotelu. Udržovaný běžecký okruh v Novém Městě na Moravě (15 km). Sjezdové lyžování: Ski areál Jimramov 11 km, Ski Areál Svratka 6 km, Nové Město na Moravě 15 km.

Koupání

krytý hotelový bazén (13 x 6 m), Milovský rybník.

Vybavení

restaurace s letní terasou, lobby bar, krytý bazén, sauna a masáže, stolní tenis, biliář, půjčovna horských kol, úschovna kol, WiFi internet, minigolf, hřiště s umělým povrchem na volejbal, tenis, nohejbal, minifotbal, košíkovou, házenou a badminton, hřiště pro plážový fotbal a volejbal, úschovna kol. Parkoviště u hotelu.

Balíčky - programy

Rekreační pobyt: 2x/3x/4x/5x/6x/7x ubytování se snídaní nebo polopenzí, vstup do hotelového bazénu.

Speciální nabídka

Vstup do hotelového bazénu 8:00-20:00 hod ZDARMA. Parkování u hotelu ZDARMA. WiFi internet ZDARMA.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu v období 22.12.19-5.1.20 a 26.6.-30.8.20 3 noci, v ostatních obdobích 2 noci. Možný pobyt se psy jen na pokoje Classic (za poplatek 600 Kč/noc). Vánoční a silvestrovský pobyt zahrnuje příplatek na slavnostní menu.

Základní cena zahrnuje

 • Ubytování:
 • Pokoje CLASSIC (dříve Superior): 1 a 2-lůžkové pokoje, možnost přistýlky (rozkládací lůžko), hygienické zařízení, LCD-TV, telefon, fén, balkon.
 • Pokoje DELUXE: 1 a 2-lůžkové pokoje, možnost přistýlky (rozkládací lůžko), hygienické zařízení, LCD-TV, telefon, fén, balkon, čajový a kávový servis, rychlovarná konvice, chladnička.
 • RODINNÉ POKOJE: vhodné pro 2 dospělé a 2 děti do 11,99 let. 1x manželská postel a 2 samostatná lůžka nebo dva propojené 2lůžkové pokoje, hygienické zařízení, TV, telefon, balkon. (v nabídce jen do 22.12.2019)
 • Stravování:
 • Snídaně nebo polopenze (dle zvoleného typu pobytu).

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: OREA RESORT DEVĚT SKAL ***
 • Lokalita dle CK: Českomoravská vrchovina
 • Místo dle CK: Sněžné-Milovy

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

OREA Hotel Devět skal ***

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 542 510
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

6. nejlepší hotel v destinaci Vysočina

3/ 5 15 recenzí


Karel Groch červenec 2020
Pochvala. Chtěl bych v prvé řadě pochválit vedení tj.konkrétně pana ředitele Petra O**** ,za vyřešení nedostatků, byl to konstruktivní a vst... celá recenze


Eva Kubíčková, Brno červenec 2019
Dovolená na Vysočině. Hledaly jsme se sestrou dovolenou v klidu, v přírodě a u vody. Všechny požadavky tento hotel splnil. Nádherný odpočinek a relax. ... celá recenze


Daniela červenec 2018
Vynikající hotel. Příjemný hotel s přátelskou atmosférou.Vynikající bufetové snídaně a večeře.Čisté pokoje. Ochotný personál.Pro děti hlídání v dět... celá recenze

Lokalita

Nezávazná objednávka

OREA RESORT DEVĚT SKAL
    Česko, Vysočina, Žďárské vrchy, Sněžné

Cena
4 640 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 542 510

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 640 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč