Hotel OZEN By Atmosphere at Maadhoo

  Maledivy, Kaafu Atol, Jižní Male Atol

OZEN by Atmosphere at Maadhoo

    Maledivy, Kaafu Atol, Jižní Male Atol
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Exlusivní resort společnosti Atmosphere, která má na Maledivách ještě další čtyři resorty. Resort s konceptem prémiového ALL INCLUSIVE - The Atmosphere INDULGENCE - vše v ceně! Skvělé propojení moderního designu a přírody - luxusní styl v celé své kráse! Slevy pro děti do 15 let!

Přehled

transfer - rychloloď vše v ceně - The Atmosphere INDULGENCE Plan - prémiové ALL INCLUSIVE luxusní podmořská restaurace M6m bez povinného příplatku na vánoční a silvestrovskou galavečeři první exklusivní Gin Bar na Maledivách od června 2018 slevy pro děti do 15 let luxusní Spa Wi-fi internet zdarma benefity pro novomanžele

Stručná poloha

35 km od letiště v Malé v blízkosti skvělých potápěčských lokalit

Poloha

South Male Atoll, vzdálenost od letiště 35 km - transfer rychlolodí 35 minut.

Rozloha

délka cca 900 m, šířka cca 80 m.

Popis resortu

luxusní resort nově otevřený v červenci 2016 se nachází na ostrůvku Maadhoo a kromě jiného se pyšní také první podvodní restaurací M6m pod mořskou hladinou v Male Atollu. Plážové i vodní vily jsou nápaditě zařízené v teplých zemitých odstínech a svěžích barvách. Od června 2018 se mimo jiné pyšní i prvním exklusivním adults only Gin barem GIN IS IN, jehož položky jsou zahrnuty i do prémiového ALL INCLUSIVE. 90 luxusních velmi prostorných vil sedmi kategorií, některé s privátním bazénem.

Vybavení resortu

6 restaurací a barů, z toho jedna podmořská, bazén, SPA centrum, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, katamarány, rybaření, tenis, boutique, dětský klub, Wi-fi internet zdarma.

Vybavení pokoje

Earth Villa Beach-Front Bliss - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, prostorná open air koupelna, sprcha, WC, terasa s posezením, sedací souprava, plážová lehátka se slunečníky. Možnost přistýlky.

Pojmenování zařizení

Earth Villa pro 2 osoby, možnost přistýlky

Stravování

formou The Atmosphere INDULGENCE Plan - prémiové ALL INCLUSIVE:* přepychové snídaně se šampaňským v restauraci The Palms* obědy formou lehkých jídel a snacků* večeře v jedné ze 4 restaurací* výběr z prémiových druhů šampaňského, whiskey 15-18 let staré, z mezinárodních druhů piva, z obrovského množství lihovin a likérů* široký výběr z 80 druhů prémiových vín z celého světa* neomezené množství koktejlů, mocktailů, nápojů, džusů, nealko, minerálních vod, výběr čajů a kávy* fitness a spousta dalších aktivit* 1x výlet dle výběru na osobu a pobyt* 1x rybaření při západu slunce* dětský klub* nemotorizované vodní sporty - windsurfing, katamarány, kanoe, stand-up, paddle board* neomezené šnorchlovací výlety (2x denně 10:00, 15:00) - 6 šnorchlovacích lokalit v okolí* šnorchlovací potřeby* odpolední snack* 1x za pobyt veřeře v podmořské restauraci M6m (min.pobyt 4 noci)* minibar (pivo, víno, nealko, snacks) - doplňován 2x denně* 2x 60-minutová masáž na osobu a pobyt (6-8 nocí pobytu)* 2 ponory pro potápěče (PADI certifikát podmínkou, 6-8 nocí pobytu)** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace

Názor CK

Exlusivní resort společnosti Atmosphere, která má na Maledivách ještě další čtyři resorty. Resort s konceptem prémiového ALL INCLUSIVE - The Atmosphere INDULGENCE - vše v ceně! Skvělé propojení moderního designu a přírody - luxusní styl v celé své kráse! Slevy pro děti do 15 let!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii vil.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu Praha - Male - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: OZEN by Atmosphere at Maadhoo *****
  • Lokalita dle CK: Jižní Male Atol
  • Místo dle CK: South Male Atoll

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

OZEN By Atmosphere at Maadhoo *****
Typ pláže: molo, písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 739 896
dnes zavřeno

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

OZEN by Atmosphere at Maadhoo
    Maledivy, Kaafu Atol, Jižní Male Atol

Cena
138 870 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 739 896

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
138 870 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
64 060 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
760 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
410 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
1 300 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 9 dní
0
1 Kč