Park Inn by Radisson Hotel & Spa Zalakaros

  Maďarsko, Západní Maďarsko, Zalakaros

4/5

Park Inn by Radisson Hotel & Spa

    Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Zalakaros
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Hotel Park Inn Zalakaros Hotel and Spa je přímo propojen vyhřívanou chodbou s termálními lázněmi a aquaparkem Zalakaros Granit
Akce 7 = 6 (nocí) po celý rok; 4 = 3 (noci) po celý rok kromě termínů 15.06. - 27.08., 21.10. - 31.10.2022 (s nástupem v pondělí a neděli) !!!
Léčebné a termální lázně Zalakaros disponují léčivou termální vodou o teplotě 96°C, která vyvěrá z hloubky 2500 metrů. Řadí se mezi alkalicko - chloridové, hydrogenuhličitanové termální vody. Složení vody je unikátní díky přítomnosti jodu, bromu, síry a fluoru. Dalšími důležitými složkami vody jsou draslík, sodík, hořčík, železo, mangan, kyselina metaboritá, kyselina metakřemičitá, volná kyselina uhličitá.
Voda blahodárně působí na kvalitu krve: zlepšuje, respektive normalizuje se sedimentace erytrocytů, zánětlivé faktory, změní se teplota pokožky, zlepší se síla svalů, obvod svalů, krevní oběh, bolesti svalů, omezenost pohybu a poklesnou otoky kloubů. Alkalické hydrogenuhličitanové, chlorido - sodné, síranové vody, jsou velmi účinné v případě revmatických nemocí a chronických zápalů.
Lázně Zalakaros nabízejí kromě léčebné části také koupaliště, koupaliště s vodními atrakcemi, krytý dětský svět, saunový svět, a adrenalínový tobogánový park.
Hotel Park Inn Zalakaros Hotel and Spa je přímo propojen s termálními lázněmi a aquaparkem Zalakaros Granit. Hotel nabízí svěží, bezstarostné pohodlí s útulnou domácí atmosférou, uspokojí potřeby rodin které touží po vodních dobrodružstvích a hledají lázeňské procedury. Hosté mohou pohodlně projít do lázní přímo z hotelu uzavřenou vyhřívanou chodbou. Objevte krásy a přírodní zázraky Zalakarosu, Balatonu a okolních oblastí.
Stravování: Restaurace hotelu Park Kitchen pracuje v systému polopenze a all inclusive a nabízí zdravá jídla z čerstvých surovin z mezinárodní a maďarské kuchyně včetně místních specialit.
Ubytování: 239 pohodlně vybavených jednolůžkových, dvoulůžkových nebo propojených pokojů a apartmánů. Každý pokoj nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi, individuální ovládání klimatizace, LED TV s velkou obrazovkou, žehličku a žehlící prkno, mini bar, koutek na čaj/kávu, trezor.
vybavení hotelu: čaj a káva ve vstupní hale, fitnes centrum, prádelna, úschovna zavazadel, restaurace, běžecké tratě kolem hotelu.
Zájezd je určen pro individuální turisty.
Termín zájezdu je možné přizpůsobit požadavku klienta.

Stravování

bohatá bufetová snídaně v souladu se zdravým trendem stravování (7:00 - 10:00)
bufetová večeře: výběr polévek a předjídel, chutné a nápadité menu. Vegetariánské jídla, dětské jídla. Teplé a studené deserty a sezónní ovoce (18:00 - 21:30)

Ubytování

pokoj Standard: balkon, bezplatné Wi-Fi, individuální ovládání klimatizace, LED TV s velkou obrazovkou, žehlička a žehlící prkno, mini bar, koutek na čaj/kávu a trezor. Na vyžádání dětská postýlka a antialergické polštáře.
Check inn: 15:00
Check out: 12:00

Základní cena zahrnuje

 • ubytování v komfortních 2-lůžkových pokojích
 • polopenze
 • pohyb mezi hotelem a lázněmi krytou chodbou.
 • neomezené využívání všech spa zařízení hotelu+sport aktivity 'all inclusive'
 • parkování
 • župan, osušky
 • fitness
 • všechny ceny s DPH

Základní cena nezahrnuje

 • pojištění
 • pes: 13,- €/ noc
 • parking: 7,- €/ noc
 • místní poplatek obci ve výši 1,5 € / osoba / noc, pro osoby starší 18 let-platba na místě

Informace o zájezdu

Pořadatel: Šimon Neumann, IČ 03002764.
Název hotelu dle pořadatele: Park Inn by Radisson Hotel & Spa ****
Lokalita dle pořadatele: Západní Maďarsko, Zalakaros

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Park Inn by Radisson Hotel & Spa Zalakaros ****

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 214 720
dnes 8–18 h

Hodnocení

4/ 5 11 recenzí


Mouše září 2021
Totální katastrofa. Hrůza... celá recenze


Jaroslav únor 2020
Jarní prázdniny. Spokojenost... celá recenze


Renča únor 2020
Lázeňský pobyt. Krásný hotel, super welnes, výborná strava, ochotný personál... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

Park Inn by Radisson Hotel & Spa
    Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Zalakaros

Cena
4 550 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 214 720

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 550 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
225 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
174 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč