Popis

Popis hotelu Pavlina Beach Hotel ***+

Poloha

V příjemné zahradě cca 15 m nad úrovní moře s krásným výhledem na Patraský záliv. Městečko Kato Achaia s nákupními a zábavními možnostmi cca 4 km. Letiště Araxos cca 15 km  

Vybavení

3 budovy. Vstupní hala s recepcí, trezor na recepci za poplatek, výtah (pouze v hlavní budově), lobby bar, restaurace, zahradní restaurace, obchod se suvenýry, směnárna, taverna. V zahradě bazén s lehátky a slunečníky zdarma, bar.  

Pokoje

DR: Koupelna/WC, klimatizace, telefon, lednice zdarma, rádio a terasa nebo balkon. Výhled na moře za poplatek a na vyžádání.

Zábava

Pravidelné stylové řecké večery s hudbou a tancem.  

Stravování

Viz program all inclusive.

Pláž

Píšečná pláž s oblázky a pozvolným vstupem do moře přímo pod hotelem, na dně hrubší písek. Přístup na pláž po schodech nebo po pozvolně se svažující cestě.  

Program all inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Lehký snack (10.30–11.30 hod. a 16.00–18.00 hod.) Voda, vybrané nealkoholické nápoje, káva, čaj (08.00–23.00 hod.) Víno a pivo (10.00–23.00 hod.) Ouzo (19.00–23.00 hod.)  

Sportovní nabídka

Zdarma: stolní tenis Za poplatek: tenis, biliár

Internet

Zdarma: WiFi v lobby.

Doba transferu

20 min

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Peloponés