Penzion Baďo

  Slovensko, Východní Slovensko, Stará Lesná

4/5

PENZION BAĎO

  Slovensko, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Stará Lesná
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

penzion se nachází v podhorské obci Stará Lesná 3,5 km na jih od Tatranské Lomnice, pod úpatím Lomnického štítu a má překrásný výhled na panorama Vysokých Tater.

Lyžování

5 km od hotelu lyžařské středisko Tatranská Lomnica (4 vleky, sjezdovky 700-2000 m dlouhé), stanice kabinkové lanovky na Skalnaté pleso s vleky a lanovkou do Lomnického sedla. Další lyžařská střediska ve Starém Smokovci a na Štrbském Plese. Běžkařské terény v okolí.

Koupání

500 m: 2 kryté bazény ve Staré Lesné. 12 km: termální koupaliště Vrbov a Aquacity Poprad.

Vybavení

restaurace, posilovna, sauna, společenská místnost. WiFi připojení na internet. Zahrada s dětským hřištěm, altánek. Parkování na uzavřeném parkovišti v areálu penzionu.

Balíčky - programy

Rekreační pobyt: 6x/7x ubytování, 6x/7x polopenze, 1x vstup na 1 hod do sauny a fitness. Balíček: 2x/3x ubytování, 2x/3x polopenze, láhev vína nebo teplý nápoj, 1x vstup na 1 hod do sauny a fitness, 20% sleva do aquaparku Aquacity Poprad, 15% sleva na termální koupaliště Vrbov, v zimě sleva na vícedenní skipasy, v létě 10% sleva na splavení Dunajca.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Minimální délka pobytu dle zvoleného typu pobytu. Možnost dokoupení cestovního pojištění. Silvestrovský pobyt nezahrnuje povinný slavnostní příplatek 30 €/dospělý a 10 €/dítě, který se platí na místě. Na místě lze přikoupit kartu TatryCard nebo Gopass, na které lze získat až 50 druhů slev. Výjimečně lze zajistit pobyt se psem (po předchozí domluvě).

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování: 2-lůžkové pokoje, některé s možností až 2 přistýlek, hygienické zařízení, TV-SAT, telefon a rádio. (1 pokoj je přizpůsoben pro tělesně postiženou osobu.)
  • Stravování: polopenze (domácí kuchyně).

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: PENZION BAĎO
  • Lokalita dle CK: Vysoké Tatry
  • Místo dle CK: Stará Lesná

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 788 571
dnes 8–18 h

Hodnocení

19. nejlepší hotel v destinaci Východní Slovensko

4/ 5 29 recenzí


Šulcovi září 2020
Tatry 31.8.-4.9.2020. Milý a vstřícný majitel s rodinou, čisté pokoje, chutná strava - super pobyt.... celá recenze


Pop srpen 2019
Pobyt v penzionu Baďo. Pobyt v penzionu se nám líbil, se vším jsme byli spokojeni.... celá recenze


Skleny,Plzeňsko červenec 2019
Pohodová dovolená. Penzion Baďo je vynikající "základna" pro pobyt v Tatrách,vše co nás zajímalo bylo v dosahu autem do max. 50km.,útulný penzion,str... celá recenze

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

PENZION BAĎO
  Slovensko, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Stará Lesná

Cena
5 890 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 788 571

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku (Rekreační pobyt)
2
5 890 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
600 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
464 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč