Penzion Quatro

Slovensko, Západní Slovensko, Podhájska

2/5

Penzion Quatro IV.

    Slovensko, Jižní Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Podhájska
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Letovisko

Podhájská

Umístění

Areál tvoří 2 menší budovy, situované nad koupalištěm, ve svahu, ve vzdálenosti cca 400 m od veřejného termálního koupaliště. Budovy jsou situovány na svahu kopce nad areálem s výhledem do údolí.

Hotel

Snídaňová místnost/společenská místnost, venkovní posezení. Nehlídané parkoviště zdarma. 
TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ PODHÁJSKÁ (cca 600m) disponuje 2 plaveckými bazény, 2 rekeračními bazény, dětským bazénem a tobogánem. V areálu koupaliště jsou poskytovány následující služby: masáže, elektroléčba, půjčovna kol, dětský areál, sauna, fitness, kadeřnictví, kosmetika. Je zde mnoho možností občerstvení.

Pokoje

Penzion se skládá ze dvou stejných a stejně vybavených budov. Penzion nabízí dvoulůžkové pokoje a třílůžkové pokoje s 1 přistýlkou.
Vybavení: WC, sprcha, lednice, TV, varná konvice.

Stravování

Snídaně formou švédských stolů.

Rekreace

Během letní turistické sezóny je návštěvníkům termálního koupaliště k dispozici areál o rozloze 12 ha, kde se nachází 10 bazénů s geotermální is užitkovou vodou s teplotami 18 ° C až 40 ° C, tobogany, přírodní solária na slunění s bujnou vegetací, sportoviště, nabídka suvenýrů v prodejních stáncích, vnější skříňky na odkládání věcí s kapacitou 180 skříněk, skříňky na odkládání cenností a nabídka gastronomických služeb formou bufetů, restaurací, kaváren, cukráren.  
Areál dává možnosti individuální a kolektivní rekreace. Letní turistická sezona obvykle začíná v měsíci květen a končí v měsíci říjnu.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

Informace

Příjezd : od 11:00 hod - 16:00 hod 
Odjezd: do 10:00 hod
V ceně není zahrnut rekreační poplatek.
Domácí zvířata jsou povolena po dohodě.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Penzion Quatro IV. ***
  • Lokalita dle CK: Západní Slovensko
  • Místo dle CK: Podhájska

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 597 878
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

23. nejlepší hotel v destinaci Západní Slovensko

2/ 5 2 recenzí


Pavel červen 2014
Kladná recenze. S ubytováním a snídaní jsme byli spokojeni, V penzionu Quatro IV. je klid. Vzdálenost na koupaliště je cca 450 m. Návrat z koupal... celá recenze

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

Penzion Quatro IV.
    Slovensko, Jižní Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Podhájska

Cena
4 550 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 597 878

Zájezd

dospělá osoba
2
4 550 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč