Penzion Veska

Bulharsko, Obzor

2/5

Veska

  Bulharsko, Obzor
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Doporučení

Penzion Veska je každoročně vyhledávaný a velmi oblíbený mezi klienty. Nabízí ubytování rodinného typu v klidné části letoviska a v blízkosti pláže. Vynikající poloha penzionu jen přispívá ke spokojenosti hostů.

GPS

42.821819, 27.882092

Pláž

Prostorná písčitá pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující
do moře je vzdálená cca 200 m od penzionu. Slunečníky, lehátka, vodní sporty, atrakce, občerstvení a bary na pláži za poplatek.

Pláž

cca 200 m

Pláž

200

Poloha

Penzion je vzdálen cca 200 m
od velké písčité pláže a cca 150 m od centra
městečka.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení polopenze. Snídaně (kontinentální) a večeře (servírované) jsou podávány v restauraci hotelu Kalina Garden (cca 400 m).

Ubytování

Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha,
WC) jsou vybaveny TV a chladničkou.
Možnost jedné přistýlky.

Název

Veska

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Penzion Veska

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 200 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 199 105
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

10. nejlepší hotel v destinaci Obzor

2/ 5 1 recenzí


Mamba červenec 2018
Ušlo to. Dovolená tak pro mládež blízko pláže, v hotelích dělají, že nerozumí a angličtina je pro ně velká neznámá, pokud nemluvíte bulhars... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-veska-obzor-bulharsko-z1199105/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.