3500 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Penzion Walter Rosengarten ***

Poloha

Tyrolsko, obec Tux – Lanersbach

Popis

Rodinný penzion, parkování u domu ZDARMA, možnost parkování v garáži (poplatek 5,- € / den, rezervace nutná co nejdříve), vysokorychlostní připojení na internet, lyžárna s vyhřívanými držáky na lyž. obuv, solárium, místnost pro semináře do 20 os., vč. technického vybavení, 100 m2 zábavy pro děti (stolní tenis, TV + Sony Playstation, stolní fotbal, další hry a zábava), skibus: ANO, 50 m od domu (velká síť skibusů v oblasti)

Ubytování

2 lůžkový pokoj (standard) s vl. soc. zařízením, balkon, fén, trezor, SAT – TV, rádiobudík, telefon

2 lůžkový pokoj s možností přistýlky (komfort)
zahrnuje kromě stejného vybavení (viz pokoj standard) navíc pohodlný kout k posezení. Pokoje komfort jsou také prostornější. Příplatek za tento pokoj je 210,-Kč, osoba, den.

Sport a zábava

Lyžování: Finkenberg, Penken Rastkogel, Eggalm - 9km, ledovec Hintertux 3,5km

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Hotely Tyrolsko