Hotel Pestana Alvor Praia

  Portugalsko, Algarve, Alvor

Pestana Alvor Praia

    Portugalsko, Algarve, Alvor
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Názor CK

Luxusní hotel přímo na pláži, pro náročné klienty.

Internet

WiFi zdarma v celém hotelu.

Poloha hotelu

přímo u písčité pláže Tres Irmaos, kam je možné se dostat hotelovým výtahem, hotel situovaný na klidnějším místě letoviska, do centra, kde naleznete obchůdky, restaurace a bary, 1,5 km příjemnou procházkou. Letiště cca 72 km. Albufeira cca 45 km.

Pro děti

dětský bazén, dětská postýlka (zdarma, na vyžádání), dětské hřiště, dětský klub.

Služby za poplatek

trezor, kasino, vodní sporty, SPA centrum, tenis.

Stravování

snídaně, za příplatek polopenze

Ubytování

202 pokojů vč. suite, klimatizované pokoje, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, internetové připojení, trezor, minibar, župan, pantofle, balkon nebo terasa, výhled do zahrady, za příplatek na moře.


Vybavení hotelu

vstupní hala, recepce, výtahy, bufetová restaurace Almofariz nabízí portugalskou kuchyni, a la carte restaurace Adalvor (otevřena pátek-neděle), bar Dom Henrique, bar u bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, venkovní bazén se slanou vodou, dětský bazén, vnitřní bazén, tenisový kurt, fitness, jacuzzi, sauna, wellness centrum, turecké lázně, konferenční sál, škola potápění, parkoviště, obchůdky, minigolf, dětské hřiště, zahrada.Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Pestana Alvor Praia *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 889 349
dnes 12–20 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-pestana-alvor-praia-algarve-portugalsko-z889349/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.