Hotel Prama Sanur Beach Bali

  Indonésie, Bali, Sanur

5/5

Prama Sanur Beach

    Indonésie, Bali, Sanur
Tento hotel není aktuálně v nabídce
All Inclusive

plná penze formou bufetu, občerstvení během dne dle výberu z lístku, nabídka místních nealkoholických a alkoholických nápojů během dne v hodinách určených hotelem, zpravidla od 11.00 do 23.00 hod.

Názor CK

Oblíbený hotelový resort vhodný i pro rodiny s dětmi, velká zahrada a příjemné prostředí.

Internet

WiFi zdarma v celém areálu.

Poloha hotelu

hotel se nachází přímo u písečné pláže v letovisku Sanur, podél pláže vede chodník/promenáda, po které se dá projít celé letovisko Sanur. V okolí restaurace, obchody, letiště Denpasar cca 15 km.

Pro děti

dětský bazén, hřiště, klouzačka v bazénu.

Služby za poplatek

procedury ve SPA, pronájem kol.

Stravování

snídaně, za příplatek all inclusive

Ubytování

v základní ceně pokoje superior: klimatizace, telefon, koupelna, WC, minibar (za poplatek), vařič na kávu a čaj, trezor, vysoušeč vlasů, balkon. Za příplatek pokoje deluxe (větší rozloha a možnost výhledu na moře) nebo klubové pokoje (kvalitnější vybavení, hosté mají přístup do klubové části, která je k dispozici pouze klientům pokojů Club).

Vybavení hotelu

hotelový komplex v tropické zahradě, recepce, 3 restaurace, 2 velké bazény - jeden s dětskou částí a skluzavkou, lehátka a slunečníky u bazénů, v zahradě a na pláži, SPA, minimarket, fitness, aerobic, plážové osušky.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Prama Sanur Beach Bali *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 667 653
dnes zavřeno

Hodnocení

4. nejlepší hotel v destinaci Bali

5/ 5 1 recenzí


Jana Č. červen 2015
Prama Sanur Beach. hotel patří mezi velké hotely, má 426 pokojů. - základní pokoje - club rooms s výhledem na moře, bez výhledu na moře, hosté moh... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-prama-sanur-beach-bali-indonesie-z1667653/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Indonésie

Indonésie je nyní čtvrtá nejlidnatější země světa. Navzdory tomu plocha celkem 17 500 ostrovů je dostatečně velká na to, aby se na každém z nich našel nějaký panenský kout stvořený pro nezapomenutelnou exotickou dovolenou. Některá jména indonéských ostrovů jsou celosvětovým synonymem pro tropický ráj. Nejznámější je v tomto ohledu Bali. Vskutku jedinečná je biota Indonésie. Žije zde po Brazílii nejvíce druhů živočichů a rostlin na světě. Umožněno je to samozřejmě četnými porosty tropického pralesa. Indonéská ekonomika je nejrychleji rostoucí v celé jihovýchodní Asii. Své zastoupení v ní má i cestovní ruch. V Indonésii je toho tolik co poznávat. Věděli jste, že v celé Indonésii se hovoří více než čtyřmi sty jazyky? Mimořádně bohatý je podmořský život kolem indonéských ostrovů, potápění a šnorchlování jsou proto velmi oblíbené a vyhledávané aktivity.