Protur Sa Coma Playa Hotel & Spa

  Španělsko, Mallorca, Sa Coma

Protur Sa Coma Playa Hotel and Spa

    Španělsko, Baleárské ostrovy, Mallorca, Sa Coma
Poloha

Hotel se nachází v letovisko Sa Coma. Vzdálenost od letiště PMI cca 70km.

Vybavení hotelu

Tento 3-podlažní hotel, naposledy částečně zrenovovaný v roce 2013, má 326 pokojů, které se nacházejí v hlavní budově a v 6 vedlejších budovách. V hotelu se nachází recepce otevřená 24 hodin denně (přihlášení je možné od 14:00 hodin, odhlášení do 12:00 hodin), lobby s barem, 4 výtahy, 4 výtahů, klimatizace, sejf (za poplatek), parkoviště (zdarma) a možnost vyměnit peníze. O blaho hostů se stará restaurace (klimatizovaná) a snack bar. Wi-Fi je hotelovým hostům k dispozici zdarma. Dále má hotel konferenční prostor s připojením k internetu. Pohybově omezeným hostům nabízí ubytování bezbariérový vstup. Služba praní prádla a zdravotní služba jsou za poplatek.K venkovnímu vybavení námořnicky zařízeného hotelu patří 3 bazény se sladkou vodou a samostatný dětský bazének (s otevírací dobou od května do října). Zde jsou k dispozici lehátka a slunečníky (zdarma). Osvěžující nápoje je možno dostat přímo v baru u bazénu.
Sportovní a volnočasová nabídka: tenis (za poplatek), minigolf, fotbal, volejbal, šipky (za kauci), kulečník (za poplatek), stolní tenis (za kauci), basketbal, fitness a aerobik. Golfové hřiště leží 6 km od hotelu. Půjčovna kol a místnost na kola (případně za poplatek). Nabídka wellness: lázeňská oblast, sauna a masáže za poplatek. Zábava pro dospělé: animační program s večerní show. Dětské hřiště. Hlídání dětí: animační program pro děti a miniklub pro děti od 4 - 12 let.

Pláž

Hotel se nachází cca 500m od pláže, plážový servis za poplatek.

Vybavení pokoje

Dvoulůžkový pokoj: Pokoje jsou vybavené dvěmi samostatnými lůžky, dětskou postýlkou (zdarma), parketami, internetem (zdarma), sejfem (za poplatek) a satelit.TV s plochou obrazovkou a také centrálně řízenou klimatizací..

Stravování

Snídaně (08:00 - 10:30 hod.) formou bufetu. Polopenze: včetně snídaně a večeře. All inclusive: snídaně, obědy a večeře. Voda, dezerty a pečivo, víno, rychlé občerstvení a koktejly v určitých hodinách. Nealkoholické nápoje (10:00 - 00:00 hod.) a káva a čaj (16:00 - 18:30 hod.).

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: Electra Tours s.r.o., IČ 26120917.
Název hotelu dle pořadatele: Protur Sa Coma Playa Hotel and Spa ****
Lokalita dle pořadatele: Mallorca, Sa Coma

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Protur Sa Coma Playa Hotel & Spa ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 400 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 719 757
dnes 9.30–16.30 h

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Španělsko - více informací