Hotel Radisson Blu Poste Lafayette Resort & Spa

  Mauricius, Východní pobřeží, Poste Lafayette

5/5

Radisson Blu Poste Lafayette

    Mauricius, Severovýchodní pobřeží
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Novější resort s výhledem na úchvatnou tyrkysovou lagunu na straně jedné, a bujnou hornatou zelenou vegetaci na straně druhé!

Přehled

možnost příplatku na ALL INCLUSIVE resort jen pro dospělé slevy pro novomanžele - 25% sleva na osobu Wi-fi internet zdarma

Poloha

cca 60 minut jízdy z letiště přímo u bílé písečné pláže

Poloha

na severovýchodním pobřeží ostrova, přímo u bílé písečné pláže, v tropické zahradě, cca 20 minut od živého městečka Grand Baie. Vzdálenost od letiště cca 60 minut jízdy, od hl. města Port Louis cca 90 minut jízdy.

Vybavení resortu

100 pokojů a suite zařízených v minimalistickém stylu. Klimatizace, 3 restaurace a bary, bazén, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, šlapací kola, kajaky, plážový volejbal, šipky, hrací automaty, boutique, business centrum, konferenční sál, lékař, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut, půjčovna kol.

Vybavení pokoje

Superior garden pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa, sedací souprava.

Stravování

polopenze, možnost dokoupení plné penze nebo ALL INCLUSIVE - vše formou bufetu.

Názor CK

Novější resort s výhledem na úchvatnou tyrkysovou lagunu na straně jedné, a bujnou hornatou zelenou vegetaci na straně druhé!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů či suite.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Radisson Blu Poste Lafayette Resort & Spa ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 858 770
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

3. nejlepší hotel v destinaci Východní pobřeží

5/ 5 2 recenzí


Jenik únor 2015
Centara Mauricius - velmi slusne. Moderni vyborne ubytovani, strava prevazne vynikajici, more - pro skromne plavce podel plaze, jinak rasy a chaluhy, castecne i vol... celá recenze


Simona S. září 2014
Prehliadka hotela Centara Poste Lafayette Resort ****. Nový, moderne zariadený hotel, otvorený v roku 2012 ležiaci v záhrade plnej zelene.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Mauricius

Exotických destinací s krásnými plážemi a průzračným mořem je na světě hodně, Mauricius však mezi nimi stále vyniká mimořádně kvalitními službami. Ať si chcete splnit svůj životní sen a dopřát si opravdu luxusní dovolenou za ekonomickou cenu, Mauricius vás nezklame. Rozsáhlé hotelové komplexy s lázeňskými centry, golfovými hřišti a vysokým standardem služeb i hotýlky střední kategorie splní vaše představy o lenošení na bílých plážích. Ani ti aktivnější z vás nebudou zklamáni, možnosti vyžití jsou stále bohatší, vybírat si můžete z mnoha druhů doplňkových aktivit a fakultativních výletů. Velkou výhodou, která přispěje k vaší maximální relaxaci, je i minimální časový posun, bohaté možnosti leteckého spojení a po celý rok velmi dobré klimatické podmínky.