Hotel Ramla Bay Resort

  Malta, Marfa

4/5

Hotel Ramla Bay Resort

    Malta, Marfa
Poloha:

hotelový komplex se nachází na nejsevernějším výběžku Malty, pouze 2 km od ostrova Comino a asi 5 km od ostrova Gozo, na které jezdí denně několik lodních spojení z přístavu nedaleko hotelu (asi 400 m). Hotel je postaven přímo u privátní písčité pláže s lehátky a slunečníky (zdarma). Zastávka autobusu pro spojení do nejbližšího města Mellieha a do hlavního města Valleta je vzdálena asi 600 m od hotelu. Letiště je vzdáleno 32 km.

Ubytování:

hotel nabízí ubytování ve 280 dvoulůžkových pokojích promo, superior, de luxe a suitách s možností až 2 přistýlek (až 4 dosp. os.). Pokoje mají koupelnu (vana nebo sprcha, toaleta, fén), klimatizaci, sejf (za poplatek), sat. TV, telefon, Wi-Fi, minibar, sadu na čaj a kávu, balkón s bočním nebo přímým výhledem na moře nebo do krajiny.

Vybavení a služby hotelu:

24-hod. recepce s lobby barem, restaurace s výhledem na záliv (podává středomořskou a evropskou kuchyni), restaurace u bazénu, bary, výtahy, konferenční místnosti, minimarket, prádelna a čistírna, půjčovna aut a jízdních kol, prodej výletů, dětský klub (pro děti ve věku 4-12 let), animační programy pro děti i dospělé.

Sport a zábava:

3 venkovní bazény a dětský bazén, lehátka a slunečníky zdarma, široká nabídka vodních sportů (windsurfing, kajaky, kánoe, šlapadla, vodní skútry, vodní lyžování, výlety na člunech, rybaření ad.), certifikované potápěčské centrum, fitness a wellness centrum (krytý bazén, sauna, parní lázně, služby za poplatek – masáže, salón krásy).

Stravování:

snídaně formou bohatého bufetu. Možnost dokoupení polopenze nebo all inclusive.

Vzdálenosti:

pláž: cca 30 m
centrum Mellieha: cca 4 km

Základní cena zahrnuje

  • letenku Praha - Malta - Praha na přímém letu v optimální třídě
  • příruční zavazadlo do 10 kg
  • odbavené zavazadlo do 20 kg
  • Ubytování 7,10, 14 nocí se snídaní
  • transfery letiště - hotel - letiště
  • anglicky mluvící asistence
  • pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

  • pojištění léčebných výloh
  • místní pobytová taxa 0,5 EUR/os/den, max. 5 EUR/os/den

V hotelu probíhá rekonstrukce, která může být vidět z Promo room, Sea view pokoje a suite nemají výhled na rekontrukci.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: AGL travel (AGROLEX, s.r.o.), IČ 27099407.
Název hotelu dle pořadatele: Hotel Ramla Bay Resort ****
Lokalita dle pořadatele: Malta, Marfa

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Ramla Bay Resort ****
Typ pláže: betonová plata, kamenitá
Vzdálenost od pláže: 20 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 601 813
dnes 9.30–16.30 h

Hodnocení

12. nejlepší hotel v destinaci Malta

4/ 5 1 recenzí

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Malta

Oblast Středozemního moře byla vždy místem bohatých dějinných událostí. Jedním z míst, kde se střetávaly různé kultury, bylo i Maltské souostroví. Historicky souostroví vzniklo vyvýšením pevninských desek, proto na mnohých skalních útvarech je zaznamenána hladina moře během celé historie. Malta, Comino i Gozo leží velmi blízko italské Sardínie. Od severní Afriky je dělí 250 km. Barva moře, které omývá břehy ostrovů, je tmavě modrá, místy přechází do tyrkysové nebo světlemodré barvy. Skalnaté pobřeží skrývá podmořský bohatý život, který díky čistotě moře je patrný pouhým okem. Malta je ideálním cílem dovolené pro kombinaci lenošení na pláži a poznávání zdejších památek. Vzhledem k původu ostrova nenalezneme zde mnoho písečných pláží. K nejkrásnějším plážím patří pláže v zálivu Mellieha Bay a Golden Beach. Mírné středozemské podnebí umožňuje turistům trávit slunnou dovolenou od dubna do konce října.

Malta - zavedení ekologické daně

S účinností od 1. 6. 2016 je na všech maltských ostrovech (Malta, Gozo, Comino) zavedena tzv. ekologická daň a to ve výši 0,5 EUR / osoba a noc, maximálně však 5 EUR / osoba a pobyt.

Ekologickou daň budou hradit osoby ve věku od 18 let. Poplatek budou vybírat přímo ubytovatelé v místě pobytu.

Malta - více informací