Raymar Hotels & Resorts

  Turecko, Side, Kizilot

4/5

Raymar Resort & Aqua

    Turecko, Side, Turecká riviéra, Kizilot
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Doporučení

Turecká riviéra patří mezi nejoblíbenější cíle našich zákazníků a tak zde do naší nabídky rádi zařazujeme nové kvalitní hotely. Letošní novinkou je pětihvězdičkový hotel Raymar. Se svou polohou přímo u krásné široké pláže, moderními vzdušnými interiéry, komfortním ubytováním a bohatým all inclusive programem je opravdu horkým kandidátem na to, aby se zařadil mezi nejoblíbenější hotely v naší nabídce. Doplníme-li vlastní nový aquapark, není pochyb, že vyznavači prázdninových radovánek budou nadšeni.

GPS

36.667077, 31.649452

Pláž

Krásná široká písčitooblázková pláž se nachází přímo u hotelu.
SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA, vodní sporty za poplatek.

Pláž

u pláže

Pláž

0

Poloha

Hotel se nachází v oblasti Örenšehir, cca 28 km od Manavgatu, cca 32 km od centra letoviska Side a cca 35 km od Alanye přímo u dlouhé písčitooblázkové pláže.

Stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od
7:00 do 10:00 h, obědy od 12:30 do 14:00 h, večeře od 19:00 do 21:00 h) v hlavní hotelové restauraci, pozdní snídaně od 10:00 do 10:30 h, noční občerstvení od 23:30 do 24:00 h, gözleme od 12:00 do 16:00 h, zmrzlinu od 15:30 do 16:30 h, odpolední snack od 12:00 do 17:00 h, kávu a zákusek od 16:00 do 23:00 h a neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů. Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování

Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou
klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (zdarma) a minibarem (zdarma, denně doplňován). Možnost až dvou přistýlek. Maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě. Rodinné pokoje na vyžádání.

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, lobby bar, hlavní restaurace, tři a la carte restaurace (turecká, mexická a rybí), bazén, aquapark se skluzavkami a tobogany, dětský bazén, vnitřní bazén, bar u bazénu, snack bar, disko bar, amfiteátr, obchody.
Zdarma: Wi-Fi (v lobby), slunečníky, lehátka a osušky u bazénu, fitness, turecké lázně, sauna, tenisový kurt, plážový volejbal, aerobic, šipky, dětská postýlka (nutno předem objednat).
Za poplatek: SPA centrum, masáže, peeling, kadeřník, čistírna, lékař.

Název

Raymar Resort & Aqua

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Raymar Hotels & Resorts *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 481 321
dnes zavřeno

Hodnocení

22. nejlepší hotel v destinaci Side

4/ 5 10 recenzí


Jiří Zatloukal září 2019
Turecko - Raymar Hotels. Nevydařená dovolená kvůli ubytování v pokoji s okny směrem na ve dne i v noci frekventovanou autostrádu. Nedalo se spát, jedině se... celá recenze


Maruška září 2019
Parádní dovolená. Super dovolená. Krásné, čisté a teplé moře. Jídlo výborné.... celá recenze


Ludmila červen 2019
Hotel bezvadný, pláž špatná. Pěkný, moderní hotel ,velmi čistý ( soustavně uklízený), i když dost vzdálený od letiště. Velmi dobrý dojem, až na to hlavní - plá... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-raymar-resort-aqua-side-turecko-z1481321/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.