Prázdniny 2019

Recenze hotelu Adele Beach ***+ - Řecko - Kréta - Adelianos Kampos

Určitě doporučuji. Výhody malého komplexu.

Ubytování (5 / 5)

Moderní , nové, čisté, klimatizovane, menší , ale super. Nové moderní koupelny. Sprcha.

Strava a stravování (5 / 5)

Prostředí jídelny hezké, klimatizovane, což v teple je fajn. Personál rychlý, vše ihned uklizi ze stolu a tím nikdy nebyl problém si najit volné místo. Jídlo bohaté a dobre. Pití super. Automat. Víno, pivo, limo, káva. Sladký bar, zákusky , ovoce , zmrzlina. Několik druhu zeleniny, salátu. Studena kuchyně, sýry, salámy. Hlavní jídla, několik druhu. Super. Nemam nic , co bych vytknula.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Bazén dost velký , aby se dalo zaplavat. Lehatek u bazény více , než méně. Bar u bazénu nabízí po cely den pití. Michane nápoje, cola, pivo, káva. Odpoledne menší svačina. Buchty, tousty a ovoce.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž super, lehátka na pláži za poplatek , ale vždy jich bylo dost. Trochu nechápu placená lehátka , když pláž patri k hotelu. Ráno pláž uklizena a připravena. Vstup do moře trochu problém, velké kameny u břehu. Doporučuji boty. Dost často vlny a v tu chvíli kameny problém. Jinak pohoda.

Okolí hotelu (5 / 5)

Okolí krasne. Udržované. Čisté.

Celkový dojem (4 / 5)

Na klidnou dovolenou super. Pro rodiny s malými dětmi málo atrakci. Koutek a bazenek chybí.

Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Mládež
  • Páry
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.