Albatros Aqua Park Hurhada

Recenze hotelu Albatros Aqua Park - Egypt

Skvělá dovolená, pěkný hotel vhodný pro děti, výborné služby, čisto, dobrá kuchyně, příjemný a profesionální personál, moře je trochu dál od hotelu, ale pěkné, spousta rybiček, korálů a s písčitou pláží. Teploty na přelomu července a srpna 2018 byly kolem 38 °C, nepociťovali jsme vedro.

Ubytování (5 / 5)

Každý den špičkově uklizeno. Pěkné ubytování s klimatizací, trezorem, lednicí a wifi na pokoji v ceně. Wifi fungovala méně, když se připojilo více hostů (např. před večeří).

Strava a stravování (4 / 5)

Vždy bylo z čeho vybrat. Každý den bylo kuře na grilu a těstoviny, takže i děti měly svá oblíbená jídla. Ráno palačinky, vajíčka apod. bez front. Skvělé dorty, ryby i polévky. U moře je v ceně all inklusive bar, kde během poledne mimo nápoje nabízí i hranolky, těstoviny, pizzu a zapečený rohlík. Několikrát během pobytu jsme zůstali celý den u moře a najedli jsme se dobře i tam. Vyhýbali jsme se čerstvému ovoci a zelenině, které by mohlo být myto pod kohoutkovou vodou, nedávali jsme si do pití led a nejedli jsme zmrzlinu, kartáček a zuby jsme si čistili jen balenou vodou a neměli jsme po celou dobu pobytu (14 dní) nikdo z rodiny zažívací potíže.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Hotel má několik bazénů a různých atrakcí pro děti, u kterých nebyly takřka fronty. U bazénů je méně lehátek, ale personál hotelu se snaží pro hosty najít místo, ale očekává ze to odměnu. Vstup jsme měli i do vedlejšího hotelu Sea World, včetně vstupu do bazénu a možnosti občerstvení u baru. Vstup jsme neměli pouze do hotelu Vista a hotelů a bazénu u pláže. Delegát nám řekl, že můžeme kromě Visty všude, ale nebyla to pravda.

Pláž a moře (4 / 5)

Moře čisté, teplé s možností šnorchlování. Pláž je rozdělena na dvě části, hosté hotelu Aqua Park mají přístup pouze na její část. Pláž a vstup do moře je písčitý, nejsou potřeba boty do vody. Po levé straně je veřejná pláž, která není udržovaná, ale je tam jemnější písek, pěkný pohled na otevřené moře a skvělé koupání s menšími vlnami. V této části je mírnější vstup do moře a jsou tu i podél vlnolamu korály a pěkné rybičky. U moře bylo v každé denní době mnoho volných lehátek. K dispozici byl plážový bar. Na místě bylo několik plavčíků.

Okolí hotelu (4 / 5)

Areál hotelu je udržovaný, čistý, několikrát denně zavlažují rostliny, chladí a čistí chodníčky. V hotelu Aqua Park i u každého hotelu v blízkém okolí je řada menších obchůdků. Přes komunikaci směrem k moři v hotelu Palace je lékárna.

Celkový dojem (5 / 5)

Super dovolená! Prostředí, služby, ubytování i strava na špičkové úrovni, pěkné moře. Méně lehátek u bazénů a moře je trochu vzdálené. K moři jezdí každé půl hodiny od hotelu mini bus, který nebyl nikdy přeplněn. Večer jsme chodili od moře pěšky (cca 10 minut).

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.