Detail recenze: Hotel Albatros Sea World

  Egypt, Marsa Alam

4/5

Zdena:
Hotel pěkný, čistý, jídlo dobré. Velká výhra v tomto období vyhřívaný bazén, protože moře i ostatní bazény byly ledové.

Ubytování

Pěkné, pokoje veliké, čisté, občas problém s netekoucí vodou nebo málo osuškami na pokoji. Jistě to někomu vyhovuje, ale za mě, tomu, kdo vymyslel společnou matraci a peřinu v manželské posteli, bych dala pár facek.


Strava a stravování

Jídlo dobré i výběr docela velký


Vybavení, služby a personál

V koupelně fén, ve skříni fungující trezor, dost úložního prostoru atd. Personál ochotný i když zpomalený, ale to je v Egyptě normální. Byli jsme u holiče i kadeřnice - spokojenost. Jenom spokojeni jsme nebyli s fotografem. Vybíral nehezká místa a úroveň fotek neprofesionální. To samé fotograf na výletu do pouště. Fotky tragické - rozmazané, někdy na nich není nic vidět, protože jsou foceny proti reflektoru a video, o tom ani nemluvím. Škoda peněz.


Pláž a moře

Pláž OK, lehátka pohodlná, moře studené, ale v tomto období normální. Obsluha u bazénu i u moře (Lifeguards) velmi ochotná a milá včetně animátora. Připomínku mám pouze k roštům okolo bazénu. Nevím, z jakého materiálu jsou, ale udrží maximálně malé dítě. Pořád je někdo prošlapuje a oni celý den chodí a vyměňují prasklé díly. Já jsem si na nich ošklivě poranila nohu a nebyla jsem sama. 100x si dáte pozor a po 101. na ten rošt stejně stoupnete.


Okolí hotelu

Poušť a nepořádek


Celkový dojem

Dobrý


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Albatros Sea World

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 7.30–17 h