Detail recenze: Ali Baba Palace Hotel

  Egypt, Hurghada, Hurghada jih

4/5

Olga Micková:
Skvělá dovolená v Egyptě

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Krásné, prostorné a čisté pokoje. Velká terasa. Na pokoji trezor, lednička s vodou ( pouze přírodní, nesycená), denně doplněno. Varná konvice, pytlíkový čaj, balené Nescafé pytlíčky, cukr, balené sušené mléko.


Strava a stravování

Strava pestrá, výběr pro každého. Ihned doplňováno. Káva, čaj, mléko, kakao, nealko. Hodně ovoce, zeleniny, skvělé dorty. Možnost domluvy úpravy. (Vegan pizza) V lobby nonstop nealko, různé druhy, místní alko, několik druhů kávy, čaje. Na pláži restaurace, bar. Také super výběr. Červený meloun a zmrzliny pouze placené.


Vybavení, služby a personál

Součást lobby velká herna pro děti, plocha pro bruslení s půjčovnou bruslí. Bowling. Obchůdky. Personál vstřícný, ochotný. Různé animační programy, pro děti i dospělé, různé typy cvičení v bazénu. Velký aquapark.


Pláž a moře

Pláž čistá, upravována. Vstup do moře pozvolný, písek, místy kamínky. Moře čisté, občas k večeru se objevil nepořádek typu obaly, kelímky, ovoce, zelenina, což připisuji turistům. Plavčík na místě, dozoruje celý den. Jen škoda, že v 18 hod všechny vyženou z moře. Hlídají si to, večer se nevykoupete.


Okolí hotelu

Všude čisto, upravované zahrady, bazén, okolí bazénů. Je zde spoustu koček, které zde mají své domečky. Mimo areál jsme jeli pouze hotelovým taxi do obchodu. Je dražší než na ulici, ale bezpečnější.


Celkový dojem

Moc pěkna dovolená, jediné mínus je uzavření vstupu do bazénu a moře v 18 hod.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Ali Baba Palace Hotel

Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–19 h