Nádherné romantické místo jako z pohádky.

Recenze hotelu Alpengasthof Gaislachalm - Rakousko - Tyrolsko - Sölden

Penzion má nádherný výhled přímo z terasy. Je vysoko a daleko od civilizace. Má vlastní minibus, kterým se dostanete do Soldenu a zpět několikrát denně. Personál je vstřícný a ochotný. Někteří mluví německy, jiní anglicky. Jídlo je výborné, tradiční rakouské s převahou vepřového masa, je ho opravdu hodně. Kolem domu je dětské hřiště a spousta domácích zvířat, které děti mohou pozorovat a krmit. Je možné jít na několik výletů do bezprostředního okolí různé obtížnosti.

Ubytování (5 / 5)

Velmi příjemné a čisté prostředí. Fascinující výhled z balkonu. Některé pokoje mají nižší stropy a koupelny svým vzhledem připomínají 90. léta, ale vše je perfektně čisté a funkční

Strava a stravování (5 / 5)

Kvalitní potraviny, výběr ze dvou variant večeře. Převažuje vepřové maso, saláty, různé druhy omáček a příloh, vždy je polévka i dezert. Snídaně je velmi bohatá formou švédského stolu.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

K dispozici je sauna, fotbálek, dětské hřiště, zvířátka v ohradách, denní tisk v němčině, jednou za týden živá hudba na terase. Wifi. Personál je velmi ochotný. Mluví německy a někteří anglicky. Zajišťují dopravní spojení do Soldenu několikrát denně. Pokojová služba každý den nabízí nové ručníky a uklízí v pokojích.

Okolí hotelu (5 / 5)

Čisté, tiché, nádherné přírodní okolí. Jako v pohádce.

Celkový dojem (5 / 5)

Vynikající. Cítili jsme se jako doma. Děti se krásně zabavily.

Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.