Detail recenze: Hotel Amarina Abu Soma Resort & Aquapark

  Egypt, Hurghada, Soma Bay

2/5

Karel:
Za 25 let pobytů v Egyptě, nejhorší hotel a naše největší zklamání.

Ubytování

Pokoj standartní vybavení. Teplá voda tekla jen večer, ráno jen vlažná. Minibar prázdný při příjezdu i po celou dobu pobytu.


Strava a stravování

Bufet nejskromnější ze všech, které jsme u 5 hvězd zažili. Žádné ubrusy ani při večeři /vyjma štědrého večera/. Bílé víno u večeře jsou schopni donést v plastovém poškrábaném nebo špinavém kelímku. Číšník nepřijde ke stolu se zeptat na přání, pokud na něj nezakýváte a nevoláte ho. Příbory připravené bez lžiček, lžičku si musíte někde najít u jiného stolu, když máte štěstí. Malé lžičky neexistují vůbec. Jablka v kuse nikdy, jen nařezaná ve vodě. Hroznové víno, jahody nebo ananas v tomto hotelu si neznají. Jeden druh salámu po celý pobyt. Balenou vodu bylo možné dostat jen v lobby baru. Takže když byste ji chtěli na pláži, museli byste se obléct a jít 300 metrů, protože plážový nebo jiný bar či restaurace balenou vodu z nepochopitelných důvodů nemají.


Vybavení, služby a personál

Když ani večer čtvrtý den pobytu nebyl pokoj uklizen, tak po stížnosti v recepci byl pokoj 5. den uklizen. Ani na vánoce nevyhřívali žádný bazén, kromě dětského brouzdaliště, takže moře bylo teplejší než bazény a jediné místo, kde se dalo plavat, pokud na něm neplavaly naftové skvrny.


Pláž a moře

Moře naprosto mrtvé bez jediné rybičky. Posléze jsme zjistili proč. Po zápachu nafty jsme od pláže došli k lodím kotvícím na konci mola u hotelu a zjistili, že hladina moře je pokryta filmem z oleje nebo nafty. O nějakém šnorchlování v okolí hotelu nebylo možné uvažovat. Korály se zde vůbec nevyskytují. U tohoto hotelu není Rudé moře, ale Mrtvé moře. Pokud jste šnorchlovali, tak jediným předmětem na dně byly plastové sáčky. Když jsme si v plážovém baru objednali bílé víno, číšník řekl 5 minut a trvalo to třičtvrtě hodiny, než ho donesli z hlavní budovy.


Okolí hotelu

Zozestavěnost, silnice a poušť.


Celkový dojem

Celkový dojem velmi špatný. Velké zklamání. Nikdy bychom se tady už nechtěli vrátit a mrzí nás, že jsme uvěřili kladným recenzím. Hotel by měl snížit zařazení tak o 2 hvězdy.


Hotel vhodný pro:

  • Obchodní cesty

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno