Detail recenze: Hotel Anelia Resort & Spa

  Mauricius, Západní pobřeží, Flic en Flac

4/5

Wen:
Sice se jedná o 4*, ale odpovídá spíš 3*

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Resort se skládá z vilových dvoupatrových domků. Pokoje jsou světlé, moderně zařízené. Vilové domky se nachází v zahradě plné zeleně a palem. Pokoje u pláže jsou renomované. Tento hotel nabízí i pokoje pro handicapované. Ve 2. a 3 podlaží se nachází superiory. V rámci ubytování jsou v ceně zahrnuty plážové osušky, slunečníky a lehátka. Tyto pokoje mohou být orientované buď s výhledem k bazénu, do zahrady či na moře.


Strava a stravování

Snídaně, obědy i večeře nabízí hotel formou bufetu, velké množství výběru.


Vybavení, služby a personál

Rekonstruované pokoje moderně vybavené, všude čisto a uklizeno. Jinak ostatní pokoje na mně nepůsobili tak hezky. Lidé jsou zde velmi milí a pohostinný. Najdeme zde bazén, wellness služby s různými procedurami a dále sportovní aktivity jako Zumba, Yoga, Aqua gym, Teens club, Kids club, stolní tenis, stolní fotbal, kulečník.


Pláž a moře

Menší písečná pláž přímo u hotelu je moc hezká, odliv je do vzdálenosti max. 1-2 metry. Větší pláž vzdálena cca 5 minut pěší chůzí.


Okolí hotelu

Tento hotel má kromě klasického bazénu i bazén mořský (přímo na pláži je v moři z kamene vytvořený bazén, o který se personál dobře stará). Hotel se nachází na západním pobřeží ostrova, 5 minut pěšky od známého letoviska Flic en Flac, a je vzdálen asi hodinu cesty od letiště..


Celkový dojem

Hotel nepotěší ani neurazí, ale na 4* to úplně nevidím.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.