Dovolená - Hotel Anelia Resort & Spa

Recenze hotelu Anelia Resort & Spa **** - Mauricius - Západní pobřeží - Flic en Flac

Sice se jedná o 4*, ale odpovídá spíš 3*

Ubytování (3 / 5)

Resort se skládá z vilových dvoupatrových domků. Pokoje jsou světlé, moderně zařízené. Vilové domky se nachází v zahradě plné zeleně a palem. Pokoje u pláže jsou renomované. Tento hotel nabízí i pokoje pro handicapované. Ve 2. a 3 podlaží se nachází superiory. V rámci ubytování jsou v ceně zahrnuty plážové osušky, slunečníky a lehátka. Tyto pokoje mohou být orientované buď s výhledem k bazénu, do zahrady či na moře.

Strava a stravování (3 / 5)

Snídaně, obědy i večeře nabízí hotel formou bufetu, velké množství výběru.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Rekonstruované pokoje moderně vybavené, všude čisto a uklizeno. Jinak ostatní pokoje na mně nepůsobili tak hezky. Lidé jsou zde velmi milí a pohostinný. Najdeme zde bazén, wellness služby s různými procedurami a dále sportovní aktivity jako Zumba, Yoga, Aqua gym, Teens club, Kids club, stolní tenis, stolní fotbal, kulečník.

Pláž a moře (3 / 5)

Menší písečná pláž přímo u hotelu je moc hezká, odliv je do vzdálenosti max. 1-2 metry. Větší pláž vzdálena cca 5 minut pěší chůzí.

Okolí hotelu (3 / 5)

Tento hotel má kromě klasického bazénu i bazén mořský (přímo na pláži je v moři z kamene vytvořený bazén, o který se personál dobře stará). Hotel se nachází na západním pobřeží ostrova, 5 minut pěšky od známého letoviska Flic en Flac, a je vzdálen asi hodinu cesty od letiště..

Celkový dojem (3 / 5)

Hotel nepotěší ani neurazí, ale na 4* to úplně nevidím.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.