Detail recenze: Angela Beach Hotel

  Řecko, Korfu, Roda

4/5

Modrá laguna:
Už jsme v tomto hotelu byli v loňském roce. Měl domácí atmosféru, dobrou kuchyni, denně úklid, pěkný pokoj. Pláž u silnice malá, ale šlo to . Kousek dál lepší. Ovšem v roce 2020 jsme si připadali jako v Jiříkově vidění. Pokoj, servis, personál, to bylo stále OK. Ale jídlo hrozné, kuchař asi měl málo peněz na nákup surovin, šíleně přelidněno, 10 lidí odjelo a 100 lidí přijelo - fakt nepřeháním. Honba vytřískat co nejvíce peněz z lidí, strašné fronty na jídlo. Ti hlavní jsou tam Němci, možná ještě tak Poláci, vše je jim přizpůsobeno. Úplně se ztratila ta domácí, příjemná atmosféra.

Ubytování

Pokoj pěkný, měli jsme výhled na moře, denně úklid, výměna prádla a ručníků.


Strava a stravování

Oproti r. 2019 hrozná. Zřejmě kuchař neměl dost peněz na nákup surovin. On totiž vařit umí. Letos hrůza, vše plavalo v oleji. Saláty nakyslé, maso-spíše kosti, pangas, plovoucí v tuku smažený lilek, na oběd suchý losos, k večeři kousky toho lososa v omáčce ke špagetám. Málo ovoce, červený meloun 2x za 14 dní, Jablko na plátky, nektarinka na osminky. Co byl dezert odpoledne, byl i k večeři. Buď byste museli být jen na zelenině nebo na mase. Bylo prostě vidět, že vařil z ničeho a moc se předvést nemohl. Management hotelu to totálně nezvládl. Šílené fronty na jídlo, kllidně jste čekali hodinu, pokud jste na to měli nervy a na konec jste si ještě nemohli vybrat. My nejsme nároční, jíme klasická jednoduchá jídla a zas tak moc to neřešíme, ale toto se fakt nedalo. Byii jsme v Řecku na mnoha místech a všude byla kuchyně vynikající, ale tady...Bylo nás tam dost Čechů, nikdo nebyl náročný, ale všichni jsme se na špatném jídle shodli.


Vybavení, služby a personál

Fajn je venkovní posezení i folklorní Řecký večer, příjemný personál, který se opravdu snaží. Oceníte i autobus do vesničky Roda přímo z hotelu a také vás odveze zpět, takže nemusíte řešit, jestli něco z MHD jede nebo ne. Doporučuji si půjčit auto nebo skútr v Rodě a projet si ostrov - vyjde to levněji než z hotelu.


Pláž a moře

Pláž je opravdu blízko, malá, úzká, asi 2 metry jsou kameny, pak písek. Pro citlivější doporučuji boty do vody. Kousek dál je písečná pláž, pěkná, ale už není zdarma, musíte si dát drink, což jsme nikdo z Čechů nevyužili, protože nám stačilo all inclusive a ráno jsme stejně neměli chuť. Jinak všude v Řecku jsou daleko, daleko krásnější pláže. Voda čístá, ale trochu zklamání. Dlouho voda po kolena, pozvolný vstup.


Okolí hotelu

V okolí hotelu nic moc není, ale dá se tam najít pár pěkných procházek. Spíš doporučuji zajet do Rody nebo si půjčit auto nebo skútr.


Celkový dojem

Asi takto. Hlavně každého zajímá ubytování, jídlo, pláž a možnosti zábavy a kam zajít nebo zajet. takže ubytování OK, jídlo ne, pláž slabší, zábava buď venkovní posezení u baru, folklorní večer, vzít si sebou karty nebo hry. Vifi extra pomalá. Pokud byste chytli n nás hezké počasí, tak by to v porovnání s tímto hotelem byla lepší dovolená.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Angela Beach Hotel

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno