Příjemná dovolená

Recenze hotelu Apartmánový dům Danica - Chorvatsko

Ochotná a starostlivá paní domácí, moře blízko, obchod a zmrzlina blízko, moře čisté a teplé, oblázkové pláže včetně sprchy a odpadkových košů, které denně vyváželi

Ubytování (5 / 5)

Pokoj světlý, čistý, veškeré potřebné vybavení včetně klimatizace. Ručníky, utěrky, prostěradla a toaletní papír paní domácí podle potřeby mění a doplňuje. K dispozici jsou balkony s posezením (a to včetně sušáků a kolíčků na prádlo). K moři je to opravdu 40 m.

Strava a stravování (4 / 5)

Vařili jsme si sami, ale v blízkosti je několik restaurací. Obchod je velmi dobře zásoben a denně byl navíc otevřený stánek s ovocem a zeleninou. A samozřejmě zmrzlina - výborná.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Jak jsem už výše psala - šlo o apartmánový dům a byl vybaven tak dobře, jak jsem ještě nezažila. Paní domácí velice milá a vstřícná, velmi ochotně nás dovezli od autobusu k apartmánům a pak zase zpět v den odjezdu.

Pláž a moře (5 / 5)

V Drašnici je několik oddělených pláží, všechny jsou oblázkové, moře je čisté, byla i možnost zapůjčit si lehátka a slunečníky. Na pláži sprchy, odpadkové koše. Vstup do moře velmi příjemný, ježci žádní, voda teplá. Na naši oblíbenou pláž to bylo opravdu 40 m. Vodní sporty nevyhledávám a tak nemám přesné informace.

Okolí hotelu (4 / 5)

Všude čisto, odpadky vyváželi pravidelně. Do obchodu a na zmrzlinu to bylo kousek. Kouzelné večerní procházky okolo pobřeží a pozorování západu slunce. Je možnost posedět v restauracích přímo na pobřeží, popíjet nápoje a pozorovat zapadající slunce, rybářské čluny v dálce na moři a ruch na ulici. Jenom ta auta a motorky trochu ruší.

Celkový dojem (5 / 5)

Na toto místo a do apartmánového domu DANICA bychom se určitě rádi vrátili

Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Páry
  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.