Apartmany Bonaca Klek

Recenze hotelu Apartmány Bonaca *** - Chorvatsko

Příjemně strávená dovolená v klidném přímořském letovisku.

Ubytování (5 / 5)

Prostorné,čisté, dostatečně vybavené bungalovy vč. klimatizace.Kvalitní postele,zastřešená terasa se zahradním nábytkem.

Strava a stravování (2 / 5)

Stravování formou polopenze v nedaleké restauraci Adriatic bylo opravdu zážitkem a to nejen samotné jídlo,ale i neochota personálu.Restaurace rozlišuje dva tipy hostů. Jedni ty co za jídlo platí hotově a druhé,kteří jsou na polopenzi.Stejně tak mají dva jídelní lístky, ze kterých se vybírá.Otrhaný lístek s chybějícími stránkami a omezeným výběrem jídla je právě jen pro polopenzi. Pokud nehovoříte perfektně anglicky nebo německy máte další minus. Porce se rozlišují stejně, při polopenzi dostanete hranolek tak do dlaně a trochu masa,dohromady celá proce cca 150g. Platící zákazník dostává porce,které se nevejdou na talíř! Snídaně snad byla nejhorší stravou. Mohli jste si sice vybrat asi ze čtyř druhů vaječné omelety, vždy jsme však dostali to stejné. Opravdu nedoporučujeme platit si polopenzi !!

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Krásné prostředí ve fíkovo-olivovém háji. Příjemný a velmi ochotný personál. Dostatek sportovního využití (tenis,pingpong, hřiště na míčové hry, houpačky pro malé děti) jen tenisovým kurtům by neškodila malá rekonstrukce a úprava.

Pláž a moře (3 / 5)

Uměle vytvořená menší pláž s navezeným štěrkem s dost ostrými kamínky. Moře krásně čisté.

Okolí hotelu (5 / 5)

Okolí bungalovů čisté, upravené, provoněné levandulí, zastíněné olivovníky.

Celkový dojem (4 / 5)

Celkově jsme byli s pobytem spokojeni,samotným ubytováním příjemně překvapeni. Klek je malé klidné místo vhodné pro strávení rodinné dovolené s dětmi,ale pro toho kdo hledá klid.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.