Detail recenze: Avra Beach Resort Hotel & Bungalows

  Řecko, Rhodos, Ixia

4/5

Cena
od 12 959 Kč/os
Cestovatelka.:
Pěkná odpočinková dovolená s výbornou kuchyní!

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Bydleli jsme v nové části hotelu,pokoj čistý, menší,ale stačí to. Jediné co jsem nepochopila,kam si pověsit ručníky... žádné věšáčky ani madla...


Strava a stravování

Výborná kuchyně,asi nejlepší,co jsme kdy v Řecku měli. Jídlo pestré, velké množství a pořád doplňováno...Na oběd jsme občas zašli jen do restaurace na pláži - řecká a italská jídla.... Každý večer tematická večeře - italská, indická, řecká...


Vybavení, služby a personál

Velice kvalitní služby, personál milý a usměvavý.Hlavne v jídelně neustále prostírání a mytí stolů a uklízení nádobí...


Pláž a moře

Na této straně ostrova fouká více než na druhé, tudíž zde není Egejské moře moc klidné. Vlny byly po celou dobu pobytu a občas přinesly i trávu,ale za chvilku se moře zase vyčistilo. Na pláži oblázky,je lepší mít boty do vody,jinak moře čisté a krásně teplé...na pláži lehátka, lépe si privstat, není jich dostatek... ručníky měněné po-st-pa.


Okolí hotelu

V okolí hotelu silnice a krámky a hotely. Na jednu stranu se jede na letiště - asi 4km,na druhou stranu do města Rhodos.Take blízko. Vzhledem k blízkosti letiště je možné pozorovat přistávající letadla.Ale hluk jsme neslyšeli. Večerní výlet do města Rhodos se nám také moc líbil!


Celkový dojem

Pěkně strávená dovolená,ale příště bych jela asi na druhou stranu ostrova,kde tolik nefouká a moře je klidnější.Jinak v hotelu vše v nejlepším pořádku!


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–17 h