Detail recenze: Hotel Barceló Castillo Beach Resort

  Španělsko, Fuerteventura, Caleta de Fuste

4/5

Lucie K.:
Hotel jsme navštívili v květnu 2021 poté, co jsme pečlivě vybírali dle recenzí na webu:) V pokojích švábi, dětský koutek neustále zavřený a absolutně žádné vyžití pro děti (klouzačky, v bazénu, brouzdaliště apod.), personál vyjma jednoho kuchaře totálně nepříjemný. V programu allinclusive si připadáte jako chudák žebrající u venkovního bazénu o drink, který vám dokonce i odmítají dát a v 17h večer zjistí, že se spletli a máte na něj nárok..... Hotel láká na českou recepční, ta byla v hotelu pouze v den příjezdu a pak už ne. Ručníky k bazénu vám vydají při příjezdu na kauci 10eur/ks a máte ho celý týden bez výměny. To samé klíčky od trezoru v každém hotelu je trezor samozřejmostí, zde na kauci... Byla jsem na Kanárských ostrovech vícekrát - toto byl jednoznačně nejhorší hotel, už bych sem nejela.

Ubytování

Na pokojích švábi.


Strava a stravování

Strava chutná, ale oproti jiným hotelům malý výběr a pestrost. Jídla byla téměř každý den totožná. Nápoje v rámci allinclusive se u venkovního bazénu vydávány velmi neochotně.


Vybavení, služby a personál

Personál neusměvavý, zkrátka jsem si tu nepřipadala jako vítaný host. Mohu pochválit snad jen každodenní úklid.


Pláž a moře

Pláž krásná, blízko hotelu, dobrý přístup do vody.


Okolí hotelu

Okolí hotelu hezké, i když v době covidu téměř vše zavřeno, takže spíše procházky po okolí, ale po celé délce komplexu hotelů krásná dlážděná promenáda podél pobřeží vhodná např. i na krásný ranní běh.


Celkový dojem

Do hotelu už bych nejela.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.